Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan csináljam meg a sminkem...

Hogyan csináljam meg a sminkemet, hogy tartós legyen?

Figyelt kérdés

Sajnos eddig még nem tudtam rájönni a tartós smink titkára. Rengeteg módszert kipróbáltam már,de igazán egyik sem jött be. Sokszor az a probléma,hogy becsomósodik a szemhéjfesték és az annyira csúnya,úgyhogy inkább már nem is sminkelek,csak ha tényleg olyan alaklom van. Ezen szeretnék változtatni. Vannak "drágább" termékeim is pl: Astor,Manhattan,amelyek elvileg jobb minőségűek,de ezt vettem észre.

Ti hogyan sminkeltek,hogyan teszitek tartóssá az elkészült sminket?

Köszönöm szépen előre is!


2012. ápr. 15. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy valami márkás nem biztos, hogy jobb a 100Ftos bolti dolgoktól. Saját tapasztalat, minél olajosabb, krémesebb a szemhéjfesték állaga annál kevébé szívódik be a bőrbe. Vannak külön sminkrögzítő sprayk is, de mikor a szalagavatónk volt kábé mindenkinek a sminkese csak lefújta a művét hajlakkal, és működött, ami azt illeti alig bírtam lemosni. Ezt mondjuk nem használnám napi szinten...
2012. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

*most látom,hogy elírtam...szóval nem vettem észre,hogy a drágábbak jobbak lennének... sőt,van olyan,ami még jobban elkenődik mint a 100Ft-os.

Igen,a hajlakkot én sem használnám napi szinten,főleg,hogy kontaktlencsés vagyok. De azért köszi! :)

2012. ápr. 15. 15:19
 3/3 TijuMK ***** válasza:
én általában púdert szoktam spirálozás előtt rakni a szemfestékre és így nekem nem mozdul meg, kivéve nyáron ott aztán tök mindegy mit csinálok lefolyik minden
2012. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!