Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A maxfactor false lash effect...

A maxfactor false lash effect és a fusion között mi a különbség? Melyik a jobb? Maybelline cat eyestól jobbak? És a L'oreal Lash Architecht 4d szempillaspirál jobb, mint a cat eyes?

Figyelt kérdés
Holnap veszek szempillaspirált, de egyik meg másik termékről is kapok hideget-meleget...fogalmam sincs milyet vegyek. Eddig az essencetől volt nekem egy kékes szín dúsító spirálom, aztán mayelline falses, meg cat eyes, legutóbb meg colossal(de ez már kicsit beszáradt). a cat eyes volt a 3 maybelline közüla legtutibb, de szeretnék mást is kipróbálni. Nem létezik, hogy a cat eyes a világ legjobb szempillaspirálja, és én pontazt vettem anno:D mert amúgy arra mindneki esküszik. nekem olyan kell, ami szép nagy pillájat cisál. nemcsak dúsít, de hosszabbít is, és göndörít.
2012. ápr. 15. 20:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!