Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körmös tanfolyam + technikai...

Körmös tanfolyam + technikai képzések! Mit mennyiért? Aki tapasztalt a szakmába segítene nekem?! Jó ez a tanfolyam?

Figyelt kérdés

Bővebben: Erre a tanfolyamra szeretnék menni: [link]


Én nem dolgozni szeretnék a szakmába csak magamnak csinálni a körmöket meg tovább képzésekre járni. Pl. akril festés, ékszer készítés porcelánból stb. Meg a lehetséges és úgy érzem isten adta tehetségem van akkor versenyekre. De ez már tényleg távlati terv. Tehát csak a kreativitásomat fejezném ki egy szép körömmel.


Tehát jó ez a tanfolyam? Mert állítólag minden alap tanfolyamon rossz a tanítás és mindenképp továbbképzésre kellene mennem. Akkor minek fizessek ki 150 eft-t, ha 40 eft-ból is kijövök.



2012. ápr. 17. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia

Tedd fel nails.hu-n ezt a kérdést a linkkel együtt, mert én (szakmabeliként) azt mondom, hogy felejtsd el, de úgyis lesz olyan, aki azt fogja írni, hogy neked otthoni játszadozáshoz jó lesz.

De ha kíváncsi vagy a véleményemre: nem találtam egy oktató nevét sem (kiv. díszítő), és ami a legjobb: 4 nap alatt akarják megtanítani 4 hónap anyagát?????? Ha le is adják az elméletet (ami tuti nem fér bele egy napba), mikor kérdezik vissza (modulzáró vizsga)? Ha bemutatják a körmöket, mikor tudtok gyakorolni? Valamint egy észrevétel: oklevéllel nem lehet vállalkozóit kiváltani! (tudom, hogy ez téged nem érint).

Verseny: még egy normálisabb okj kis kevés versenyzésre, nemhogy egy ilyen 4 napos... Versenyek előtt fontos a versenyfelkészítő képzés, és több hónapnyi gyakorlás.

(és most jöhetnek a "hozzáértők", akik minden szavamat leszólják)

2012. ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Letti kb mindent elmondott előttem, én csak kiegészíteném.

Inkább egy rossz okj, mint ez, mert ott legalább a sansz megvan, hogy megtanulj dolgokat, pláne, ha pesten vagy, de ezen kb nulla az esélyed.

A másik, hogy jobb továbbképzéseken alapkövetelmény az okj-s vizsga, még díszítőn is! Nem viccből.

A harmadik, hogy a versenyzés alapfeltétele az okj-s vizsga megléte.

Nem mellesleg, ha istenadta tehetség vagy, akkor látod is a különbséget a körmök minősége között.. Nézd meg a linkelt oldalon balra fent azt a körmöt, aztán nézz meg mondjuk egy Újvári Barbi, Törteli Ildi vagy Gáspár-Köbli Kriszta, vagy Pálfi Mariann, stilettót, és döntsd el, melyik van igényesebben megépítve.

2012. ápr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is oklevelesre mentem, igazából az okj is sz@rt sem ér, továbbképzések nélkül. Ezt profi oktatók mondták. Tehát okleveles, 35 ezer, + technikai továbbképzés 50 ezer, anyagok, 50 ezer és még sehol nem vagyok tehát, majdnem 150 ezer ftom benne van és naggyon kezdő vagyok. Ennyi erővel mehettem volna egy okjs-ra is, amivel mehetek normális díszítő tanfolyamra menni. A versenyt felejtsd el, amíg nem végeztél okj-t. Meg egyébként is....
2012. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, aki Darabos Évinél végez okj-n, az még egy ember sem bánta meg, mert használható tudást kapott.
2012. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok-sok segítséget. A verseny az egy végső pont lenne, na meg tényleg csak ha isten adta tehetségem lenne. :)

Darabos Évi tanfolyamával az a baj, hogy Pesten van én meg Győri vagyok. Azért mellesleg kiadtam volna a pénzt. De Győrben helyileg nincs jó képzés. És sajnos az Évi egy darabig nem fog ide jönni képzést tartani.


Szóval akkor várok és nézelődök, hogy lesz-e értelmes tanfolyam nálunk.


Tényleg köszönöm szépen a hasznos tanácsokat. :)

2012. ápr. 18. 15:18
 6/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg én is néztem azt a körmöt mennyire idiótán van megépítve. Olyan mintha karom lenne vagy be felé görbülne. Akkor ez végképp elvetve. :)
2012. ápr. 18. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:

olcsó húsnak híg a leve, ilyen tanfolyam tényleg azoknak van, akik csak így otthon saját magának akar csinálni, és sajnos ezzel nem lehet munkába állni, vagy csak igen nehezen, azzal amit linkeltél,

továbbiakban: ez a "Rólunk mondták rész, egyszerüen szinte holtbiztos hogy kitalálció, nyalizós,stb, hogy az emberek menjenek hozzájuk, megtévesztik az embereket, hogy ezzel így meg úgy munkába álltak. sok ilyen pénznyelő van akik a "hülye" embereken nyernek lóvét, úgy akik tényleg ilyen olcsó tanfolyammal akarnak dolgozni, még ha szuper intenziv is ez, az se 1-2 napos elméleti anyag, mert nem lehet ennyi idő alatt leadni ilyen sok anyagot

2012. ápr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Én is körmös vagyok,egyetértek az előttem szólókkal,még esetleg annyi hogy szinte az összes okjs a pénzre megy,de az anyagot leadják,hogy kinek hogy sikerül elsajátítani az egyénfüggő,és ha mégis bevállalod az okjt akkor csak olyan helyre menj ahol viszonylag kis csoportok vannak,én 30 fős csoportban tanultam,és még négyszer voltam az oktatómnál,aki napi 27000!! ft-ért gyakorolta velem azt amit az órákon leadott,mert ott egyszerűen volt hogy nem is látta amit csináltam.Sok sikert kívánok a jövőben és szép napot neked!:)

2012. máj. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!