Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen szemszínhez milyen...

Ilyen szemszínhez milyen sminkpalettát ajánlotok? (képpel)

Figyelt kérdés

Természetes és alkalmi sminkpalettát is keresek. Elsősorban a természetes sminket szeretem. Kérlek konkrét palettákat mutassatok. :)


[link]


2012. ápr. 18. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem is egy az egyben ugyanilyen a szemszínem :)

mostanában csak földszínűvel festem. az egész szemhéjamra felviszem. ezt használom, absolutely nature (51es árny.)

[link]



ezenkívül néha lilával is festegetek, az is essence. (purple maniac,03as árny.)

[link]


használok tust is. mandulaszemeim vannak, ezért továbbhúzom a vonalat a szemem külső zugánál, sztem te is próbáld ki, mert macskásítja, vagy ha mandulás, akkor még jobban kiemeli.


szerintem még a narancsos árnyalatok is jól állnának.

[link]


[link]


de még a pasztellszínek is jól mutatnak, mint pl rózsaszín. vagy az arany árnyalatai, esetleg zöld, mint ez:

[link]


jól állnak még a rikító színek is, mint pl kék.

a feketéről nem mondok semmit :D pár éve, mikor 15-16 voltam, mindig pandasminket csináltam magamnak, de már tudom, h nem áll(t) jól, mert összeszűkíti a szemeimet. ettől függetlenül nem kell lemondanod a fekete, füstös szemekről, csak sztem a szemed aljára ne tegyél se szemceruzát, se festéket (mmint a vízvonaladra, de az alá sem). én azért nem teszem, mert ugye egyrészt nem áll jól, másrészt nagyon nehéznek érzem a szemeimet tőle :D

szerintem ennek a csajnak sem áll jól, de végülis kipróbálhatod.

[link]


remélem kimerítő voltam :DD

2012. ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Barna szeműeknek a föld színek és a meleg színek állnak jól. Én leggyakrabban barnát, lilát, használok (és ezek árnyalatait. paletták közül ami neked való a nyx barna szemhez való palettája

[link]

és a coastal scents warm palettája

[link]

2012. ápr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!