Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi kell a műköröm építéshez?

Mi kell a műköröm építéshez?

Figyelt kérdés
szeretném magamnak elkészíteni a műkörmöt,és már keresgéltem hozzá dolgokat,csomagban akartam,de abba adnak tipeket is,meg tipvágót,és ezek nekem nem kellenek,ezért nem adok ki feleslegesen pénzt.ezért szeretném tudni pontosan mi kell a köröm építéshez.milyen zselék,és milyen olajok,lakkok,...köszi a válaszokat

#építés #MŰKÖRÖM
2012. ápr. 25. 11:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Vedd meg azt, (válogasd magadnak össze) ami a csomagban van, csak tipek és tipvágó nélkül.
2012. ápr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát...szerintem ha azt sem tudod mi kell hozzá, akkor ne akarj építeni otthon. Egyszer én is vettem egy kezdő csomagot, úgy, hogy majd én csinálok szép körmöket. Aztán ott áll a szekrényemben. Lehet már nem is jó. Pedig megvettem mindent. Hiába néztem én évekig a körmöst, hogyan kell, még a kezem sem áll úgy,hogy nekiveselkedjek. Meghagyom ezt annak, aki tanulta. :)
2012. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Ó, hadd csinálja csak.

Egyébként hogy lenne itt az oldalon belül még sok-sok okos kérdés?

2012. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

A legjobb minőségű márka a Crystal Nails.Azt vedd meg!

HA építeni szeretnéd,vegyél sablont.A köröm alá kell ragasztani.Porcelán port,gombásodás megelőző folyadék,tapadás elősegítő folyadék(olyan,mint a k.lakk).Liquid folyadék.Persze ecset,reszelő....Nem olcsóság.De ha csomagban veszed meg ezeket,nagyon kevés,gyakorláshoz szerintem több anyag kell,hisz többet elhasználsz,ha esetleg nem lesz jó.A porcelán műkörömhöz nem feltétlenül kell uv lámpa,hacsak nem teszel rá fény zselét.Én porcelán párti vagyok.Fedő lakkot is húzhatsz a körmödre a végén és akkor nem kell tényleg lámpa.Meg az amúgy is,ami jó az kb. 15000-től indul.Persze még ott van a csiszológép.20-50000ig.De ha belejössz,visszahozza az árát.De azért óvatosan kezdj bele.Remélem segíthettem.Szia!

2012. ápr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó választ,ennek tényleg hasznát tudom venni.nem úgy mint az elöttinek.
2012. ápr. 28. 18:00
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon szívesen!Attól,hogy nem tudod pontosan mi kell hozzá,még bele lehet kezdeni,ismerek olyat aki így kezdte el és sikerült!!!!!

Hajrá!!

2012. ápr. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Csak kiigazítás képpen. Attól, hogy egy márka maximálisan jól van promótálva, még nem az a legjobb a piacon. A cn nem a legjobb, sima középkategóriás, ár-érték arányban messze nem a legjobb.
2012. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem ez vált be,próbáltam mást is.
2012. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mit, és milyen tudással.
2012. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nagyon is jó márka,ez a te véleményed,ez meg az enyém.De inkább a kérdezőnek kellene segítséget nyújtani.Úgy gondolom.
2012. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!