Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok, ti sminkelitek magatok...

Csajok, ti sminkelitek magatokat, vagy inkább a természetességre törekedtek? Kort is írjatok. :-)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 09:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Sminkelem magam, de úgy hogy a természetességre törekszem. Azaz nem csinálok fekete pacát a szememből, stb.

De egy kis púder, hogy ne csillogjon az arcom, kis alapozó, ha előjönnek a mitesszereim, szerintem nem probléma. A szempillám tartós festékkel szoktam festeni, reggel meg csak göndörítem, így természetesnek tűnik. Egyedül a számra teszek színezett labellót.

23N

2012. ápr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

Én nem sminkelem magam,mert alapjáratban szép a bőröm,és nem igazán szeretném a bőröm pólusait púderekkel,alapozókkal eltömni.A szemem szép barna,és nem tartom fontosnak kiemelni,mert a formája miatt(mandulavágású szemformám van) amúgy is észrevehető.

Rúzst meg azért nem használok,mert 2 perc múlva simán lenyalom róla,így inkább nem kell.

24/N

2012. ápr. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
33 éves vagyok, nem szoktam sminkelni. Azt gondolom, hogy a sok műanyag cucc, amit a lányok magukra kennek, többet árt, mint használ. Szerencsére nincs a bőrömmel baj.
2012. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%

39 évesen sosem sminkeltem magam,pontosan azért amit az előttem író is mond.A sok műanyag sz@r nem tesz jót a bőrnek.Ha nem is most,de 20-30-40 év múlva keményen megfizetik az sminkelés árát..

Nekem ma is szép bőröm van,és még ráncos sem vagyok..

Egyetlen dolgot csinálok naponta legalább háromszor.Minden nap,már lassan 25 éve nagyon hideg vízben megmosom az arcom.

2012. ápr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nem sminkelem magam, sajnos allergiás vagyok.

26/L

2012. ápr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Tinédzserként próbálgattam a sminket, de letettem róla. Csak a macera van vele és bármilyen jól csináltam állítólag csak öregebbnek néztem ki :D Azt meg akarja a fene. Utáltam, hogy mindig figyelni kell rá, hogy ezt ne kend el, az ne menjen le az arcodról. A szememet nem tudtam rendesen megtörölni. brrr 23/N
2012. ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%
Nem szoktam magam sminkelni, valóban többet árt a bőrnek, mint használ, és egyébként sincs nagy baj az arcbőrömmel. 21L
2012. ápr. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Csak a szememet festem ki diszkréten, vagy ha az alkalom különlegesebb, akkor esetleg egy kis rúzst is felteszek. De ennyi. Sosem használok ilyen alapozókat meg púdereket meg hasonlókat, a bőröm mindig szabadon van. Ilyeneket soha nem is használtam, 1x volt ilyennel bekenve a fejem, a szalagavatón, amikor sminkes készítette a sminkünket, de akkor is inkább zavart a dolog. 23/L
2012. ápr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

sminkelek,nem bírok anélkül utcára menni....minimum alapozó és szempillaspirál:)

de általában: alapozó,pirosító v bronzosító,szemspirál,szemceruzra,v szemhéjpor,szájfény,rúzs v ajakápoló

(van,hogy természetesre sminkelek XD )

24N

2012. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
én az utolsóhoz csatlakozok! Én sem megyek smink nélkül utcára, ha csak kutyát viszem le akkoris alapozó kell :) Amúgy egy kevés alapozó,rá bronzosító, szemceruzával kihúzom a szemem, ruhámhoz illő szemfestékszínt elsatírozom, szempillaspirál aztán ennyi:) Néha ha kusza a szemöldököm kihúzom azt is szemöldökceruzával. Ez az általános sminkem ha megyek valahova el!
2012. ápr. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!