Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire kockázatos magamnak...

Gini1346 kérdése:

Mennyire kockázatos magamnak köldök pc-t szúrni? Nagyon megszeretném csinálni! (14 éves vagyok). Kérlek írjatok konkrét tapasztalatokat! Hogy a legcélszerűbb elvégezni a folyamatot?

Figyelt kérdés

#köldök-pc
2012. ápr. 28. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne szúrd magadnak. Megéri azt a pár ezer forintot, nem véletlenül vannak szakemberek.
2012. ápr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Semmiképp se csináld magad!!!14 éves vagy,sose csináltál még ilyet,honnan lesznek hozzá egyáltalán eszközeid?

nem véletlen h a piercingeket szakembereknél csinálják,hisz megvan a módja h hogyan kell átszúrni h ne sérts meg semmi ideget vagy ilyesmit,meg persze le is kell rendesen fertőtleníteni,gondolom te sem szeretnél vérmérgezést kapni....egyébként mért nem tudsz elmenni piercingeshez?

2012. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Te normális vagy??! :D Gondolom a szüleid tudta nélkül akarod csinálni azért nem mész el tetoválószalonba/kozmetikushoz/ahol a pc-t csinálják...

Szerintem menj, játssz a barátnőiddel,élvezd a gyerekkort és 3 év múlva kezdj el ezen gondolkodni. ;)

2012. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A szüleim nem tudják! A fülembe a 7 lyukat is magamnak csináltam! Abból az egyik a porcba van :) Szal :D Amúgy már gyszer elkezdtem, de nagyon fájt és a felénél kihúztam a tűt..:) Meg rengeteg ember magának szúrja...
2012. ápr. 28. 19:48
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért nem hiszem, h el tudnék menni, mert kell szülői beleegyezés! Azt meg hamisítani nem akarnék!
2012. ápr. 28. 19:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy az, hogy ha a szüleid nem szóltak 14 évesen a 7 lyukért a füledbe, akkor szerintem felvezetheted a piercinget is.

Kettő az, hogy 14 éves vagy, szinte még kislány, sőőt. Minek neked az?

Három meg az, hogyha tapasztalatra vagy kíváncsi, akkor az unokatesóm is azt mondta, hogy Ő nem dob ki 6 meg 8 ezer forintokat ezért, majd ő megcsinálja magának, át is szúrta és ki kellett vennie, mert zavarta is a hasát meg még egy nagy búb is lett neki ott, ami még most is ott van, pedig évekkel ezelőtt próbálkozott.

Négy meg az, hogy lehet, hogy mások is maguknak szúrják, de nem 14 éves tudatlan fejjel..

2012. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen..ez is igaz! Am apum nem tud a 7 lyukról, csak anyum! És ő is világosan megmondta, h (mivel azt is a tudta nélkül csináltam) meg ne próbáljam más ilyen dologba átejteni! De ismerem, h ha már utólag tudja meg akk dühös, de nem tud ellene mit tenni :) szal én jól járok...AKAROM AZT A PC-T!!!
2012. ápr. 29. 14:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha le akarod rohasztani a köldököd, hát rajta, de én biztos kivetetném a szüleid helyébe.
2012. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem semmi akadálya nincs a dolognak ha bevállalós vagy, csak aztán a következményekkel kell számolni. jól fertőtlenítsd le etil alkohollal és szerintem nem lesz semmi probléma :) ha mégis akkor ráb*sztál és megtanultad hogy az ilyet máskor szakemberrel kell csináltatni.
2012. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is magamnak szúrtam át! Akk 17 éves voltam. Akk még nem tudtam hogy nikkel allergiám van, az ékszer bizsu volt szóval ráb...tam mert ki kellett vennem. De nem volt semmi különös az egészben csak eszméletlenül viszketett és kipirosodott az ékszertől. Mikor kivettem azonnal elmult minden és nem volt semmi bajom. nem gennyeztem nem feketedett el! Azt hozzáteszem hogy olyan szépen begyógyult hogy nem is lehet látni hogy hozzá lett nyúlva valaha is a köldökömhöz! De azzal énsem értek egyet hogy ezt 14 évesen akarod csinálni! sztem várhatnál vele kicsit!
2012. aug. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!