Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék mindent tudni a...

Szeretnék mindent tudni a porcba való füllyukasztásról! Kell hozzá speciális fülbevaló? Lövik vagy szúrják? Ára? Stb.

Figyelt kérdés
Szeretnék egyet csináltatni, de előtte mindent tudni szeretnék róla. Előre is nagyon köszönöm.
2009. jún. 22. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
milyen speciális fülbevalóra gondoltál? ugynolyanokat rakhatsz bele, mint amilyet nem porcba is. többnyire azt hiszem lövik. nem tudom az árárt, nekem egy fülbevalóm van porcban de ezt barátnőm szúrta át egyszerű egyszerhasználatos tűvel. ha esestleg ez is érdekelne, nem fáj jobban mist nem porcba, csak kicsit több ideig tart a gyógyulás. legalábbis nálam így volt. egyébként én valószínűsítem hogy ugyanolyan áron csinálják mint egy sima füllyukasztást, nekik az minegy hogy porcba vag nem porcba lyukasztják.
2009. jún. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

szija!

egy jó tanács: ha lövik, az nem éppen jó, mert bármit eltalálhatnak!! szerintem szurasd! és inkább menj egy piercingeshez, nehogy baj legyen belőle! hidd el, jobb ha profi csinálja! lehet hogy drágább (sztem nem annyi, mint a norm. fülbevaló max a tapasztalatlan kozmetikusoknál, de azokat meg kerüld!), de megéri!

rem. tudtam vmit segiteni... :/

16L.

2009. jún. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van a porcban, fülbevaló és nekem a kozmetikusom lőtte és semmi baja nincs! Szépen gyógyult, az igaz hogy kicist hosszabb ideig, de nekem mondjuk a köldök piercingem is sokáig gyógyult szóval....a lényeg,h.nekem lőtték és így is szép lett!!!
2009. jún. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan fülbevalót raknak bele, mint alulra. Én másfél éve csináltattam kozmetikusnál, ő úgy lőtte be. De mivel tanulják a füllyukasztást, ezért nem lövi rossz helyre!! Lövetés után szépen gyógyult (persze több idő kell neki), persze kezelni kell utánna! Ha nem mondják, kérdezd rá, hogy mivel, mert nem emlékszem a nevére. Azt hiszem nekem 1800 Ft-ért lőtték be (persze ez tartalmazza a két fülbevaló árát és a lövés díjját). Még annyit, hogy miután megcsináltattad és gyógyul a füld, forgasd benn a fülbevalód, és kb 1 hónapig ne cseréld ki másra, hagyd benn azt, amit belőttek!
2009. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát mikor alulra csináltattam még egy-egy lyukat, akkor ilyen speciális fülbevalót kellett vennem és az volt benne több, mint egy hónapig. És így arra gondoltam, hogy akkor talán most is kellene. Mindenképpen csináltatni akarom, se rokonnak, se ismerősnek nem engedném, értsen hozzá akármennyire is. Magamnak meg nem merném. Kozmetikusra nem is gondoltam. Szóval akkor ugyanannyira fájdalmas ha lövik vagy ha szúrják...? Azt olvastam régebben, hogy viszonylag sokáig gyógyul, de megéri :) Viszont az ára... Tényleg ennyire olcsó? Azt hittem, hogy ilyen 4-5000 forint körül van =/ Ez jobban érdekelne, hogy most akkor mégis mennyibe kerül, mert azért mégsem mindegy =/ Előre is nagyon köszönöm és az eddig válaszokért is millió köszönet :)
2009. jún. 23. 21:04
 6/9 A kérdező kommentje:
Jajj, azt elfelejtettem, hogy csak egyet szeretnék, ez változtat valamit az áron vagy marad ugyan annyi?
2009. jún. 23. 21:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom piercingesnél drágább. Nem tudom, hogy mennyire fáj, ha szúrják, de a lövés abszolult nem fáj, inkább kicsit égető érzés. Kozmetikusnál biztos nem változtat az áron, hogy egyet akarsz, mindenképp párosával kell megvenned a fülbevalót, mert ott később másnál már nem tudják azt felhasználni! Mi úgy oldottuk meg, hogy én lövettem egyet porcba, barátom meg a másikat alulra.
2009. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2009. jún. 24. 22:08
 9/9 anonim válasza:
Szia én is így vagyok, 1 hét múlva megyünk anyával /műkörmös fogja csinálni,de ért hozzá/ csak anya nem igazán van benne ebbe a porcosba mer, hogy annak lehet megmarad a nyoma, mármint a lyuk és hogy 40 évesen az hogy fog kinézni... De sztem az visszanő, ha meg nem akkor egy kis lyuk lesz ott, nem olyan nagy baj szerintem.😊
2016. jún. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!