Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire néz ki hulyén ha a...

Mennyire néz ki hulyén ha a kéz-kormeid es a láb-kormeid nem ugyanolyan szinuek? Mindig egyeznie kéne?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
nem muszály feltétlen egyformának lennie. bár szerintem amikor nyáron egy szandálból v papucsból kilátszik, jól néz ki ha összhangban van:))
2012. máj. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hmm... egykét árnyalattal sötétebb-világosabb még elmegy szerintem. de jobb, ha összhangban van mind, és illik az aktuális öltözethez ;)
2012. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kosziii :)
2012. máj. 2. 13:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Enyémek sosem egyeznek, a lábamon mindig piros, a kezemen meg színtelen.
2012. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem mindig egyformak,soha nem lattam meg olyat h vkinek ket tok kulonbozo szine legyen:)
2012. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha az egyik ilyen "színtelenebb" mondjuk fekete, akkor ok, de ne más-más (pl. ne piros-kék) legyen... esetleg ha a ruháid más színéhez igazítod, akkor még el lehet képzelni máshogy, de ez esetfüggő. :)
2012. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!