Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Mennyire veszitek...

Fiúk! Mennyire veszitek figyelembe a kiegészítőket egy lányon?

Figyelt kérdés
pl. egy nagyobb(lógós) fülbevaló, feltűnőbb nyaklánc, karkötő, gyűrű (meg a sminkre is kíváncsi lennék, ha már ebben a témakörben tettem fel a kérdést :D)

2012. máj. 3. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mármint az a kérdés, hogy mennyire tetszik, vagy mennyire várom el, hogy legyen rajta, vagy egyszerűen mennyire figyelem meg?

Szeretem, ha van fülbevalója, mindenképp, nyakláncokért, karkötőkért, gyűrűkért nem vagyok oda.

2012. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok ilyen megrögződött mint az első.

Én minden felé nyitott vagyok. Nekem kifejezetten tetszene ha sok féle újdonságot fedezhetek fel egy lányon.

Nekem tetszik :)

2012. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Számomra egyáltalán nem elvárás, de egy nyaklánc és egy karkötő szép lehet, kiemeli valamelyest a nyakat és a csuklót - micsoda meglepetés! :D (Konkrétan ezüst színű, kis vékony fajtákra gondolok.) Smink pedig szerintem akkor jó, ha nincs.

20/F

2012. máj. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a kérdés, hogy mennyire tetszik, meg, hogy egyáltalán észreveszitek-e :$:D
2012. máj. 6. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!