Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szájfényt ajánlotok?...

Milyen szájfényt ajánlotok? Ti milyen használtok? (szín, márka. ) Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Még sosem vettem szájfényt,inkább azt használtam,ami újságokba volt:S De szeretnék venni egyet magamnak.Nem tudom milyen szín állna jól,és hogy milyen márka lenne jó.Olyat keresek ami tartós és egy középkategóriás árban.

Kép:

[link]

Ez a szám,nincs rajta semmi jelenleg:)

Előre is köszi a választ!


2009. jún. 24. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Én Labellot vettem ami nem konkrétan szájfény,de szájfény:D Alapból ajakír, de nagyon szép. :) És pont az,hogy nem szárítja a szájat. pl. dm-be találsz, nekem azok a színesek vannak "dragon fruit" ízű:D
2009. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Én az Avonból szoktam rendelni szájfényeket. vagy átlátszót, vagy pedig rózsaszínes árnyalatút..:)

www.avon.hu nézz körbe ;)

2009. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


Én Miss Sporty XXVolume szájfényt használok, abból is az Angel színt. Világos rózsaszín, nagyon csillog. Mentol van benne ami bizsergeti az ajkad és teltebbé teszi. Nekem ez vált be, ha gondolod próbáld ki.

2009. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!:)

Nekem az avon termékek nem váltak be,sajnos:(((

Utolsó,amit te írtál az mennyibe kerül kb.?

2009. jún. 24. 14:57
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

szija!

én is Avontol rendeltem első szájfényemet xD, nem használok gyakran, ha mégis akkor átlátszót és ilyen kollagéneset :).

sajnos már nem tudom, mennyi volt, mert én "baráti áron" kaptam... :/ és nem most volt ez sem... :/.

16L.

2009. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

nekem van egy clinique szájfényem. nagyon imádom. igaz, csak profibb sminkes boltokban lehet vennni és nagyon drágák, ilyen 5500 forint altt nem kapsz egy ilyen kisebb kiszerelést sem. viszont nagyon jók és tartósak. felteszem reggel, és ebédkor jön le akajálásnál. addig tart. kivéve ha van egy termékük, ami vattacukor ízű *-* na azt 5 perc múlva leeszem : DDD de ha esetleg ezt túl drágának találnád, akkor pl rimmelben vannak ilyen 1300-1500 körül egész jó szájfények.


[link]

2009. jún. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Én voltam a Miss Sporty-s: 990 Ft-ért vettem a DM-ben. De van most belőle több fajta is meg olyan, ami jobban csillog.
2009. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:)

Hát még nem tudom milyen lesz,majd szétnézek:)De ez a miss sproty-s tetszik:D

2009. jún. 24. 18:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Én Miss porty XX Volume Lipgloss-t használok.Szép rózsaszín és csillámlós=D 990Ft-ért vettem =D=D
2009. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a Cientől használom azt a ciklámenszínűt(nem jut eszembe az árnyalat neve)
2018. márc. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!