Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy hívják ezt a napszemüvege...

Hogy hívják ezt a napszemüveget? Hol lehetne ilyet beszerezni?

Figyelt kérdés

Nem tudom a nevét. De itt van egy link, ebben a klipben Jutta-án van ez a fehér szemüveg...Szóval olyan "lyukacsos"...Vagy milyen....

Szlovákiában élek, de hát gondolom ha nálatok van, márkás vagy akármien kínai üzletben, akkor nálunk is lesz. A neve, az a fontos....

Köszi


2009. jún. 25. 14:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2009. jún. 25. 14:16
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Neve nincs de ilyen hogy New Yorker meg kínai üzletek szerintem nálatok is van ott meg ki szokták rakni ha van olyan ugy hogy szerintem észre veszed. De ha nem akkor odamész az eladónénihez és mondod neki hogy szeretnél olyan napszemüveget ami ilyen lyukacsos. Hidd el nem fog hülyének nézni.
2009. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

New Yourker van a városunkban, ott van ilyen?

Köszi a gyors választ :)

2009. jún. 25. 14:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "redőnyszemüveg". :D


Egyébként neve nincs, de ha megkérdezel egy eladót, lehet meg tudja mondani, hogy hogy hívják. Mármint a szemüveget. :D

2009. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Jah igen, akkor már csak magyar eladót kellene találnom :D Mert ha szószerint lefordítom akkor nagy hülyeséget fogok mondani :D

No mindegy, két hetem van rá, hogy beszerezzem :)

2009. jún. 25. 14:50
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok szerintem New Yorkerben van legalábbis én ma voltam bent, ott volt. De lehet van ilyen mindenféle bolt ott ahol laksz szóval ahol minden van ilyen vegyes bolt vagy nem tudom hogy hívják ott szerintem találsz ilyet. De Most hogy belegondolok ahol biztos hogy találhatsz még az a C&a ott is van.
2009. jún. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
C&A biztos nincs a városunkban, akkor holnap bejárom az üzleteket :) Köszi még1x.
2009. jún. 25. 15:02
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

a magyar nevét nem tudom, de "shutter shades" a neve.

ahogy már írták feljebb, C&Aban található.

2009. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
én C&A-ba láttam már.
2009. jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az nem szemüveg, hanem egy szita.
2009. jún. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!