Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik jobb alapozó Maybelline...

Melyik jobb alapozó Maybelline Affinitone Mineral vagy az essence alapozók?

Figyelt kérdés
essenctől bármelyik alapozó-ra gondolok most
2012. máj. 12. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
maybelline affitone a legjobb, nekem is volt,nagyon szerettem. :D essence-t nem szeretem. :/ legalábbis az alapozókat. A szempillaspirál, tus az jó.
2012. máj. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Maybelline.

Az Essence gagyi.

2012. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) azért tetem fel ezt a kérdést mert most maybelline affinitone mineralalapozóm van és más oldalakon sokan irtak.hogy milyen jó az essence alapozók meg minden:)
2012. máj. 12. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van:) meg vagyok vele elégedve:)
2012. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én maybelline alapozót nem használtam még, de essence-nek a hab állagút és a folyékonyát is próbáltam. Az essence nekem nagyon nem jött be, nagyon gagyi volt, soha többet nem veszek ilyet!

Maybelline-t tesóm használt, pontosan nem tudom melyiket, pumpás volt arra emlékszem. Ő abszolút elégedett volt vele, csupa jót mondott róla, s amikor egyszer mikor full sminkben jött haza (ritkán sminkel), észre sem vettem, hogy alapozót is használt. Megkérdeztem, hogy mitől ilyen szép, egyenletes a bőre, vett valami kozmetikai terméket? S akkor mondta, hogy alapozó:D


Ezek alapján arra következtetek, hogy a maybelline 100-szor jobb. :D

2012. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 annnuskaa válasza:
melyik maybellint használta a nővéred mert akkor én is olyat veszek! Kérlek írdd meg melyiket!!! Előre is köszi:)
2012. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!