Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A lealkudtuk.hu-n hirdet egy...

A lealkudtuk.hu-n hirdet egy Kunu Terézia nevű okleveles sminktetováló. Ismeri valaki s munkáját, járt már nálla valaki?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 15:26
 1/5 Székelyhidi Szilvia válasza:
Sziasztok! Én is hasonló kérdésre várnék választ. Köv. héten mennék tetováltatni.
2012. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mátray Linett válasza:
Sziasztok! Én is ugyanott rendeltem két tetoválást, a szemhéjamra egyet és egy szájkontúrt. Ne izguljatok. Elmentem, az utca elején volt egy hiper szuper szalon, mindenféle high-tech gépekkel felszerelve, vendég nem volt. Azt hittem oda kell menni. Nem, mint kiderült, néhány méterrel odébb egy pici kis helyiségben volt a tetoválás. Megmondom őszintén, bizalmatlan voltam. Az asszisztens beérzéstelenített miután megtalálta a rengeteg papír között a nevemet. Kedves volt, ásványvízzel kínált. Még akkor sem nyugodtam meg:-) Aztán jött a kozmetikus Terike. Sokat nem láttam belőle az elején, mert akkor már csukva volt a szemem. Mindent elmondott, mi fog történni, mit akarok, mit lehet akarni..stb. Elkezdte a munkát, folyamatosan érzéstelenített, kedves volt, biztos kézzel dolgozott. Steril tű, fertőtlenítés, érzéstelenítés. Fájt kicsit, de tényleg nem nagyon. Közben megkérdezte, hogy a szemöldökömet nem akarom-e megcsináltatni. Mivel akkor már nem volt akció, nem merem bevállalni anyagi okokból, de ő mondta, hogy még belefér akcióban. Tehát mind a három dolgot egyszerre csinálta. Szép lett. Két hete voltam. A seb gyorsan gyógyult, leesett a varr, persze kentem rendesen. Egy hónap múlva megyek korrekcióra hozzá. Eddigi tapasztalat alapján csak ajánlani tudom. A többi még idő kérdése, hogy mennyire tartós, mikor kopik ki..stb...Hát ez volt az én történetem vele kapcsolatban. Sziasztok!
2012. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Székelyhidi Szilvia válasza:
Szia! Köszi a megnyugtatást- jól esett! Ahogy közeledik az időpont, egyre jobban fél(tem).Már arra is gondoltam, hogy elmegyek feltérképezni a helyet. Bevallom rákerestem a a facebookon a hölgyre és ott ill. telefonon is kellemes benyomásom volt. Örülök, hogy jól sikerült a tied. Nekem szemöldöktetoválás lesz majd. Még egy kérdés- ti előtte átbeszéltétek az alakját-fazonját- előrajzoltátok? Köszi!!!
2012. máj. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mátray Linett válasza:
Szia! Igen, megkérdezte, hogy milyet szeretnék én nagyjából sem tudtam, mondtam, hogy rábízom és tök jó lett. De megrajzolta előtte és többször fölültetett a ágyon a tükörhöz, hogy tetszik-e? Nézd! Végülis, ahányan leütöttük ezt az akciós kupont, ha már csak azt a néhány száz embert "csinálja" meg, már az ad egy gyakorlato:-) Különben én is néztam a face-en, de szerintem életben sokkal fiatalabbnak látszik, mint a képeken. Alacsony, kedves arcú, telt ajkú, kicsit olyan délies típusú csajszi, copfba kötött hajjal. 35 körül lehet. Na szia, örülök, hogy segítettem:-)
2012. máj. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Székelyhidi Szilvia válasza:
Szia Linett! Én mindenesetre nagyon köszönöm a válaszaidat- bátorításodat. Már nem izgulok kicsit sem. Szép napot!
2012. máj. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!