Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Látványos, 'műszempilla...

TijuMK kérdése:

Látványos, 'műszempilla hatású' szempillaspirál létezik?

Figyelt kérdés
Alapvetően hosszú és sok szempillám van, de valami jó erős fekete színűre gondolok amivel még az apróbb szemsarokban lévő pillákat is be lehet festeni. Eddig a L'oreal Masterpiece volt a number 1, de kíváncsi vagyok ti mit ajánlatok.

2012. máj. 13. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:

amit én használok azzal igen:)

[link]


imádom:) Nagyon feltűnő,dús,hosszú szempillát varázsol!

2012. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jónak tűnik, hol lehet ilyet kapni és mennyiért?
2012. máj. 13. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Douglas parfüméria,3800 ft! de van általában illatszereseknél is már láttam ott is de ott nem biztos hogy lesz ez a fajta pedig ez a legjobb:)
2012. máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem, és könnyen leszedhető este vagy valami spéci lemosó kell hozzá?
2012. máj. 13. 22:37
 5/7 anonim ***** válasza:
én nivea szemfestéklemosót használok,ami vízállót is leszed szóval elég erős de kíméletes lemosó,ez mindent leszed nagyon hamar úgyhogy nem tudok nyilatkozni:) De szerintem sima lemosóval is könnyen lejön:)
2012. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi akkor majd megnézem :)
2012. máj. 13. 22:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez az essence szempillaspirál nagyon jó! Az ára pedig 1000 Ft alatt van, de tényleg sokkal jobb, mint a drágább szempillaspirálok, amiket eddig használtam.

[link]

2012. máj. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!