Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajánlanátok nektek bevált,...

Ajánlanátok nektek bevált, olcsó szempillaspirálokat? Maximum 1500 Ft-ig.

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
1500Ft-ig az Essence-nek vannak szempillaspiráljai. Szerintem jók, én sokáig használtam 2 Essence-t is, aztán rájöttem, hogy más típusú kell a szempilláimra.. viszont szerintem nem árt egy kicsit kísérletezni a szempillaspirálokkal.. 2000Ft körül már vannak kicsit márkásabbak is, és ezek sokkal szebbek szerintem.
2012. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most nem szeretnék drágát. Van egy Max Factorom, és mellé szeretnék egy olcsót, amit itthonra tudok használni. NYC-ra, Maybelline-re, Miss Sportyra, S-he-re vagy Essence-re gondoltam. Viszont volt egy Essence spirálom (a Multi-Action False Lashes), az rettenet rossz volt, ezért nem tudom merjek-e újra Essence-et venni. A többi terméküket szeretem, de az a spirál nem jött be.
2012. máj. 14. 09:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Maybelinne volume express-ből amelyik neked tetszik,ill amelyik épp akciós!tescoban 1300körül szokott lenni akciósan!
2012. máj. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Essence I <3 Extreme [link]

Olvasd el az itteni véleményeket, mert hatalmas keféje van, amire sok festék rámegy, de ha tudsz bánni ilyennel, akkor tényleg olyan jó mint a több ezer forintos spirálok és ez csak 900 Ft. :) Szép fekete és nekem nem is szokott leperegni.

Erről is csak jót írnak: [link]

És ez még olcsóbb, csak 650 Ft, de ezt még nem próbáltam.

2012. máj. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!

Még jöhetnek! :)

Szerdán megyek vásárolni, mindenképp megnézem amiket írtatok. Amúgy nincs gond a szempilláimmal, mert nagyon hosszúak és viszonylag dúsak, íveltek is, de azért valami mégis kell rá. Csak annyi az elvárásom egy olcsó spirállal szemben, hogy ne csomósodjon és ne peregjen le a szemem alá, ne maszatolódjon.

2012. máj. 14. 10:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem régen a Miss Sporty XXVolume jött be, de nem tudom neked jó lenne-e, mert ez egyéni preferencia kérdése. Használtam még a Miss Sporty-tól más spirálokat is. A Studió Lash is, meg a Fabulous Lash is jó szerintem. Én Miss Sportyt vennék, de mint mondtam, sosem lehet tudni, kinek mi tetszik.
2012. máj. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
NYC Showtime. Nekem magyon bejön, nem maszatolódik, tartós és az ára is nagyon barátságos. :)
2012. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!