Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » L'Oréal Nude Magique BB Krém....

L'Oréal Nude Magique BB Krém. Vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy jó minőségű. És egy tartós BB krémet venni. Megéri megvennem? Ti mit tanácsoltok, mi a véleményetek erről a termékről? Válaszokat élőre is köszönöm !

#smink #makeup #BB krém #L'Oréal Nude Magique BB Krém
2012. máj. 14. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ha direkt BB krémet akarnék venni, akkor tuti nem valami nyugati utánzatot akarnék, hanem eredetit ázsiából. olyat itt tudsz rendelni: bbkrem.hu. De van egy boltjuk is, ott tudsz rendesen venni is, vannak teszterek is meg minden.

Az igazi BB krémeknek közük nincs az Loreal meg Garnier stb márkák termékeihez.

2012. máj. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam is rá, hogy talán olyat kéne vennem. De nagyon nem bízok az ilyen internetes rendelésben, először inkább drogériás bb krémet szeretnék.
2012. máj. 14. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:
ha budapesti vagy, személyesen is ki tudod próbálni majdnem az összeset. ez a loreal meg elég drága így is, hogy drogériás. az elsővel értek teljesen egyet.
2012. máj. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én meg pont fordítva gondolom. Bezzeg most meg ázsiának hívjuk az óccsó ázsiai termékeket. Máskor meg lehúzzuk őket.

Igenis jók az eu-i BB krémek is, kár erőltetni mindig az ázsiait. Nekem marhásul nem vált be az ázsiai, mert az eu-i való a bőrömnek.

2012. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olcsó vacaknak a kínai termékeket (Made in China) nevezzük, de ezek a BB krémek Koreából származnak.
2012. szept. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!