Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Te sminkelsz sulira? Ha igen...

Te sminkelsz sulira? Ha igen a tanárok nem szivatnak ezért? Nálunk nagy a szigor. Érdekelnem mennyien vagyunk akik a suliba is sminkelnek.

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 11:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja amúgy én a szolidabb, természetes hatást keltő sminkeket kedvelem! Ti miért vagytok oda?
2012. máj. 16. 11:10
 2/12 anonim ***** válasza:
Fősulit is elvégeztem már.De gimitől kezdve napiszinten sminkelek.Általános iskolában csak szempillaspirált használtam :) Gimiben minimum alapozó,szempillaspirál és szájfény.Néha szemhéjpúder,szemceruza,pirosító,szempillaspirál is volt együtt.Sose ért ezért atrocitás a tanárok részéről.Mindenféle színű hajam is volt.Szőke,melíros szőke,barna,padlizsános.Fősuliba pedig erősebb füstös,sötétfekete szemhéjfestékkel is mentem már.Szóbeli vizsgáim mondjuk sosem voltak.Arra emlékszem,hogy érettségizni alapozó+szempillaspirállal mentem,de a hajam akkor épp rikító szőke volt :D
2012. máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nálunk nincs szigor ilyen szempontból. vannak olyanok is akik nagyon elvetemültek ezen a téren. az én sminkem személy szerint hangulat és ruha függő. van hogy natúr, van hogy fekete-fehér.
2012. máj. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A mi iskolánk elit gimnázium de a rockertól a "barbin" át a punkig minden stílusú emberkét találsz ott.

Többnyire modern felfogásúak a tanárok akik nem a külső alapján ítélkeznek.

2012. máj. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálunk nem nagyon szólnak ha sminkel valaki. Emlékszem tavaly valakit az osztályfőnök leszólt hogy nem kéne ennyira de aztán utánna semmi ilyesmi nem volt

Én általába minden nap spirál, tus, és labellót szoktam csak..alapozó szerencsére nem nagyon kell a szehhélypúdert meg nem szeretem:)

2012. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is sminkelek mindennap.ÉS kedvemtől függ , hogy mennyire,azért annyira nm durvulok,csak ha mondjuk ünnepség van.
2012. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb.7. osztályban kezdtem sminkelni magam,akkor még nagyon minimálisan,de általános iskola lévén megjegyezték a tanárok,bár ez engem nem zavart. Azóta is minden nap sminkelek,most már erősebben,szemhéjpúder,tus,ceruza,spirál,szájfény/rúzs,de a középiskolában ez nem gond.

20/l

2012. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálunk nem jelent problémát, hogy sminkelnek a lányok, egy bizonyos határig.

Na mondjuk, amikor osztálytársam egy tubus alapozóvel és egy tégely púderrel a fején, valamint a szemöldökéig felérő erős szemhéjpúderrel és műszempillával érkezett meg a suliba, mellé p*csanadrág és csőtopp, amiből a fél hasa kivolt, akkor osztályfőnökünk szólt, hogy mégegyszer el ne jöjjön így. :D


Én is sminkelem magam, de nem szoktam túlzásokba esni. Úgy veszem észre, hogy az én nem éppen szolid sminkem, ha átlagba nézük a mai lányok sminkelési szokásait még mindig szolid, csak magamhoz képest nem. :D

Korrektort, ajakápolót és szempillaspirált használok mindennap. Ezenkívül szemhéjtust vagy szemceruzát, szemhéjpúdert szoktam néha. :)

A 'legdurvább' mondjuk a vékony tusvonal a pillák tövébe, alul egy kis fekete szemceruza, a belső szemzugba fehér szemhéjpor, kifelé pedig fokozatosan átmegy barnába (először világos, majd sötétebb barna, persze jól eldolgozva), szempillaspirál két rétegben és ajakápoló.

De az átlagot nézve ez még mindig nem annyira durva.

17/L

2012. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én egy osztályfőnökit kaptam a szempillaspirálért...:))

14/l

2012. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Igazából nálunk nem engedik a sminket, de a hetedikesek szempillaspirált, szemceruzát és szájfényt is használnak.
2012. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!