Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Essence Fruity nevű limitál...

Az Essence Fruity nevű limitált kiadását a Rossmann üzletekben lehet majd kapni? Vagy esetleg kapható már?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem,csak a Müllerben.De szeritnem ne vedd meg.Én kipróbáltam a tesztereket,nagyon rossz a pirosító és a szemhéjfesték is.A körömdísz nagyon kicsi kiszerelés 650Ft-ért.A illatos fedőlakk pdig nem is illatos.Az egyetlen jó dolog a körömlakk.Én azt már vettem is.Bár az is megdrágult 600Ft lett :/
2012. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én egy lakkra gondoltam, a zöldre vagy a rózsaszínre. Igen, a pirosítóról én sem hallottam sok jót :/
2012. máj. 17. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
De ez olyan genyaság, hogy Rossmannban nem lesz....Müller meg annyira kint van a város szélén..:// Nekem is egyik rózsaszínes lakk tetszene.:(
2012. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még annyit, hogy a többi tényleg nem sokat érő, és nagyon drága is ahhoz képest, hogy mekkora adagok...nevetségesen túl van árazva.:/ Még szerencse, hogy nem is jönnek be, különben fájna a szívem érte.:D
2012. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!