Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Teoválást szeretnék de nem...

Teoválást szeretnék de nem tom hogy?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy tekót csináltatni ha 16 év körül lezsek ( most 14 vagyok). Szerintetek mennyibe kerülne és fájna ott ahol lenne? itt a kép róla: [link]

2012. máj. 17. 18:36
 1/9 A kérdező kommentje:
*tetkót
2012. máj. 17. 18:40
 2/9 anonim ***** válasza:
Fájna, valószínűleg nem véletlenül mondják, hogy a csuklón a legfájdalmasabb. De azért függ az egyén fájdalomküszöbétől is.
2012. máj. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16 év körül ne akarjál.
2012. máj. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem a csuklón a legfájdalmasabb.

Amúgy tucat tetkó, szerintem találj ki valami egyedibbet, és a másik, hogy 18 év alatt nem tetováltathatsz, csak szülői beleegyezéssel

2012. máj. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az Invictusban anno megcsinálták szülői engedély nélkül 16 évesen. Mondjuk lehet, többnek néztem ki 18nál, passz. Amúgy szerintem a nyak első részén, illetve az ujjakon, lábfej oldalán jobban fáj sokkal, legalábbis a tapasztalataim alapján.
2012. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Találj valami egyedi mintát, ne ilyen tucatot varrass magadra. Az ilyen sablonmintákat nagyon sokszor megbánják később az emberek...

2. 16 évesen még ne akarj tetoválást, ráérsz később is. Én 23 évesen tetováltattam, és nem érzem úgy, hogy lemaradtam volna bármiről is. (Ez szerintem szintén azért jó, mert ha vársz pár évet, és még mindig kitartasz a minta mellett, kevesebb az esélye, hogy megbánod. Tudom, ismétlem magam, de ne feledd, a tetoválás egy életre szól, jól meg kell gondolni, mi kerüljön a bőrödre...)


Az ára nagyban függ, hogy hol és kivel csináltatod. Megkérdezte szalonban, az enyémet úgy 9 ezer körül vállalták volna, tetováló ismerősöm, aki otthon varr, megcsinálta 4500-ért. De csak olyannak varrass, akinek láttad a munkáit, és megbízol benne!


A fájdalom csuklón szerintem nem vészes, nekem egyáltalán nem fájt, nem éreztem szinte semmit. Mondjuk nekem magas a fájdalomküszöböm.


23L

2012. máj. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

*nagyban függ attól

*megkérdeztem

*olyannal


Bocsi a hibákért, fáradok már. xd

2012. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

csuklón bazira fáj elvileg, amúgy olyan 4-6ezer körül. szalon függő.

azért ezen szerintem még gondolkozz pár évet, hogy emgtaláld a sázmodra legmegfelelőbb, hozzád leginkább illő és neked legtöbbet jelentő mintát! :)

2012. máj. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és igen lehet hogy nem pont ilyet kéne hanem hasonlót vagy ilyet, más fazonban! :)
2012. máj. 21. 18:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!