Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mindenkitől kérdezem. Mi ez a...

Mindenkitől kérdezem. Mi ez a legújabb divathóbort elsősorban a lányoknál?

Figyelt kérdés
Mármint az, hogy kiszedetitek a szemöldötöket és a helyére egy sima szemöldök utánzati csíkot rajzoltattok.Lehet,hogy csak én gondolom így, de szerintem egy szépen ápolt eredeti szemöldököt semmi sem pótolhat.Ennyi erővel egy matricát is ragaszthatnátok oda.Mondom lehet, hogy ez csak az én egyedi véleményem, de szerintem nem valami esztétikus. Azoknak a lányoknak biztos tetszik akik megcsináltatják, de megkérdeztetek már bennünket,hogy nekünk tetszik-e egyáltalán? Vagy nem is érdekel a véleményünk?
2012. máj. 18. 12:07
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%

én lányként mondom, h szerintem kifejezetten gusztustalan ez a fajta szemöldök. k*rvás és közönséges. egyszer láttam valahol a tv-ben egy ilyen csajt, és a pasiját megkérdezték, h mi tetszik neki a lányban leginkább, és mondta h a szemöldöke... gratulálok.

szerintem elég idióta dolog, hogy van egy adott dolog a testemen, de én leszedem, és odarajzolom utólag. wtf?!

2012. máj. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Kulsovel kapcsolatban nem sok kriterium van nalam, nah ez az eggyik! Undorito.. brrr
2012. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
ez nem új divat, legalább 15éve csinálják a nők! amúgy baromi randa! jahh, és van aki nem rajzolja a csíkot, hanem tetováltatja, na az az igazán beteg! egy időben az erős szájkontúr is nagy divat volt, szerencsére mára kihalt a hülyeség, de van aki azt is tetováltatta magának...az jól megszívta :DDD
2012. máj. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Nekem volt már olyan is, hogy hányingerem lett, amikor szemtől-szemben álltam egy ilyen csajjal. Lehet, hogy túlzásnak tűnik, de tényleg szó szerint felfordult tőle a gyomrom. Ráadásul rózsaszín festékkel. Fujj már...
2012. máj. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem mai hóbort és tényleg hülyén néz ki.
2012. máj. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%

Igen, elég undorító lárva arcot képes csinálni egy ilyen kiszedett és ceruzával 3 centivel feljebb visszarajzolt csík szemöldök.

Nálam ez egy kategória a ribancrendszámmal (csípőtetoválással) és a hosszú, köves műkörömmel.

Gusztustalan, senkinek nem áll jól, a lányok mégis csinálják.

2012. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A lányoknál a mai divathóbort a ribancság. Ehhez nem kell más, hogy észrevedd, csak járj nyitott szemmel az utcán. És akkor a buliban lévő csajokról ne is beszéljünk...
2012. máj. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Ez volt a showder klubban is. Kiszedi a szemöldökét és odarajzolja a helyére a szemöldököt. Ennyi erővel levághatná a kezét és odarajzolná a helyére az új kezet :D
2012. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
fúj hát én nemrég láttam egy ilyet közelről, de emiatt annyira műfeje lesz egy nőnek hogy az nemigaz! eszméletlen csúnya!!!
2012. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy azok a lányok akik ilyet csinálnak azoknak valami ferde hajlamaik vannak és így akarják felhívni magukra a figyelmet? Mert én már ilyesmire is gondoltam.
2012. máj. 18. 12:55
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!