Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek egy orvosnak...

Szerintetek egy orvosnak lehetnek tetoválásai?

Figyelt kérdés

én konkrétabban a karra és a lábra gondolok

plasztikai sebésznek

lány:)



2012. máj. 19. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet, csakhát furn néznek még a tetovált munkásokra is..még nem fogadta el a társadalom
2012. máj. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne? Egyik törvény sem tiltja.

Az más kérdés, hogy a tetoválás ÁLTALÁBAN a kevésbé iskolázottak között fordult elő, de mára már ez sem igaz. Ha körülnézel, szinte minden társadalmi csoportban, rétegben szép számmal előfordul.


Persze nem mindegy, milyen is az a tetoválás. Egy szép. művészi minta akár még esztétikus is lehet. Viszont egy primitív rajz, vagy vulgáris kép, felirat nagyon kiábrándító, sőt visszataszító is lehet.


Pedro

2012. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

De persze lehet, hogy egy plasztikai sebésznél ez csak önreklám.

Ezt mutogatja a páciensnek, és mondja: "Látja, ha akarnám, ezt itt nyom nélkül eltüntethetném!"


:-) Pedro

2012. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi az értelmes válaszokat :)

én persze majd olyat szeretnék ami jelent számomra valamit

na meg persze nem divatból csináltatnám

mindenképp jelentéssel bíróakat szeretnék

2012. máj. 19. 16:57
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem tiltott, de szerintem komolytalannak tűnik. Na meg igénytelen is. egy komoly ember ne varrasson magára ilyesmiket, szerintem kiábrándító.
2012. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát ízlések és pofonok

mindenkinek más tetszik van aki konzervatív van aki extrémebb

mondjuk én láttam már a geriátrián egy tetovált srácot

ápoló volt

én is csodálkoztam hogy hogyhogy ilyen helyen dolgozik

totál el volt fogadva az öregebbek körében is

2012. máj. 19. 17:50
 7/10 anonim ***** válasza:
[link] :))
2012. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, hogy van e neki, vagy nincs. Lényeg, hogy szaktudása legyen!
2012. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Lehet megkövezni, de én nem mennék olyan orvoshoz, akinek tetoválása van. Egyszerűen annyira más karakterű embernek gondolnám, akivel én nem tudok azonosulni, nekem pedig ez szükséges egy orvosnál. Szerintem nem véletlenül nem elfogadott a magánklinikákon, multiknál, stb, hogy valakinek látható helyen tetoválása legyen..
2012. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Szerintem ne tedd. Sajnos a mai társadalom eléggé vaskalapos és nálunk még a 'ruha teszi az embert'. Lehet megcsináltatod, szép lesz örülsz neki, bódottág, vidámtág, aztán egy napon munkahelyet akarsz váltani, és ez lesz a valódi ok, amiért visszautasítanak. Csináltasd olyan helyre, ahol nem látják.


(Egy tetovált cégigazgató :-) )

2012. máj. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!