Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót használjak ha...

Milyen alapozót használjak ha az arcom folyamatosan kipirosodik?

Figyelt kérdés

Az arcom elég világos, alig zsíros, és csak néha pattanásos, de mindig olyan piros. Most Miss Sporty So Clear alapozóm van, de nem nagyon nyerte el a tetszésemet, és olyan is van amikor fénylik tőle az arcom, főleg a homlokomon.

A rimmel recover alapozót néztem ki, az vajon jó?

Vélemény?


2009. jún. 27. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ezzel a problemaval kuzdok. Annyi kulonbseggel, hogy nekem nagyon szaraz a borom. kiveve a homlokom, mert ott fenylik. (jeeeeee)

Ami bevallt az nem alapozo, mert az nem fedte el a pirossagot (rosacea) , hanem krem alapu korrektor. Bementem BP-n [link]

ebbe a boltba.

Es ott ajanlottak a Kryolan markaju korrektort. Nagyon rendesek voltak, segitettek kivalasztani hogy mi a legjobb, megneztuk napfenyben is, hogy tuti passzoljon. Nagyon keves kell belole egyszerre, biztos jopar honapig eleg lesz. Nem emlekszem pontosan mennyibe kerult de talan meg 1500 huf sem volt. Es nagyon masszivan fed, nem szarit.

En szoktam ratenni egy vekony reteg porpudert is, hogy tuti ne legyen csillogos.

De tenyelg nagyon masszivan fed, ugyhogy nagyon keves kell belole, mert kulonben olyan lesz, mintha maszkot hordanal. ott szoktam csak lehellettel vastagabban ahol kipirosodom, mashol meg eppenhogycsak.


Remelem tudtam segiteni!

2009. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a Kryolan tenyleg nagyon jo, profi kozmetikum. szinhazakban is hasznaljak.
2009. júl. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!