Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lovely Color Mania körömlakkok...

Lovely Color Mania körömlakkokról vélemények? Nektek bejött? Mert szerintem ez a körömlakk egy KATASZTRÓFA.

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
ja vettem feketét,nekem tetszik :D
2012. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is gagyi
2012. máj. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Túl híg, túl csillámos, 2 réteget kell belőle felvinni valami színért, és mire megszárad, egy óra...:S
2012. máj. 20. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem van ilyenem, nem a kedvencem, de jó fedő és alap lakkal nem gáz
2012. máj. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ebből a fajtából 2 féle lakkom van.

Van egy csillámos fedőlakk, ezt nagyon szeretem! A körömlakk nagyon sok ideig kibírja vele, és nagyon szép. Ebből már 2 van, mert az első kezd kifogyni. IMÁDOM!

És van egy narancssárga lakkom is, igaz ezt 2 rétegbe kell felvinni, de nagyon jó az állaga, nagyon szeretem. És szerintem tartós is! Nekem bejött ;))

2012. szept. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 féle lilám van, egyik ezüstös-szürkéslila, ez még úgy ahogy elmegy, bár nyugdíjba vonulok mire megszárad. Másik sötétlila, még csak egy ujjamon próbáltam, de dobtam egy hátast milyen híg, "vizes" egy lakk. Nagyon sz@r!

Soha többé nem veszek lovely-t... bár hugom vett lovely must have pirosas narancsot és azt mondta marha jó tartós és gyorsan szárad és szépen fed. Nem tudom...

Moyra lakkjaim vannak, meg miss sporty, azok olcsók, tartósak és viszonylag gyorsan száradnak.Fedőlakkal 5-6 napig jók, csak a vége kopik ahogy dolgozom velük. :)))

2013. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!