Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek tetszik ez a táska?

Nektek tetszik ez a táska?

Figyelt kérdés

találtam egy nagyon szép táskát, de nem tudom eldönteni megéri-e a pénzt.. ti mit gondoltok? hordanátok ilyet?


[link]


piros színűre gondoltam


2012. máj. 25. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejön.
2012. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem tetszik, mert öreges számomra a minta, meg a lakk. de figyu. ne mi döntsük el, hogy megvedd. ha neked tetszik ,akkor miért ne? :P
2012. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, 4000 Ft postaköltséggel együtt (mármint azt írja, állja a postaköltséget, de mindegy, hogy 3000+postaktsg, vagy 4000 és ő állja), nem kell kitenned érte a lakásból a lábad, tetszik is neked a táska, van valami, ami ellene szól?

Egyébként én magam nem venném meg, mert ez nem stílusom, de olyan csajszin, akihez illik, simán el tudom képzelni.

Ha van rá keret, vedd meg, olcsóbb biztosan nem lesz (én egyébként úgy szoktam eldönteni, megveszek-e valamit, hogy elképzelem, mennyivel lenne jobb, ha lenne egy olyanom, s ha ezután elkezdek vágyni rá, akkor megveszem. Ha úgy érzem, kibírom továbbra is nélküle, nem veszem meg.)

Majd írd meg, megvetted-e! :)

27/N

2012. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem rossz :) egyszer-kétszer felvenném, de nem mindennap :)
2012. máj. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
sztem nagyon de nagyon ronda... de legalább a korodat írd meg, mert ha huszonéves vagy, sztm ne hordj ilyen táskákat.
2012. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
pont pirosban nem tetszik olyan öregasszonyos beütése van abba a színbe:) De abba a kávébarna színben szép nagyon!
2012. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is jobban tetszik a kávésbarnás színben, olyan színben talán még én is elfogadnám.

Egyébként nem rossz, bár az én stílusomtól nagyon távol áll.

Ha neked tetszik, vedd meg nyugodtan! :)

2012. máj. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nagyon ronda,öregasszonyos,cigányos.Szóval ne vedd meg :P
2012. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek :) bár csodálom,hogy ennyire megoszlanak a vélemények. 22 éves vagyok, a stílusom elég vegyes, ez a piros tatyó pont passzolna vajszínű ballonkabim és ugyanolyan színű magassarkúm mellé. én is ettől tartottam,hogy kicsit mamis,ezért is tetszik jobban a piros,kicsit merészebb és feltűnőbb mint a barna. egyetemre gondoltam,ebben elférnének a cuccaim, elég nagynak tűnik.

még gondolkozom,hogy megveszem

2012. máj. 28. 14:45
 10/11 anonim ***** válasza:
A vajszínű kabáthoz hogy jön a piros táska?
2012. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!