Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lakkozzátok a lábkörmeiteket?

Lakkozzátok a lábkörmeiteket?

Figyelt kérdés

Most láttam meg egy kérdést azért jutott eszembe.


Én nem lakkozom a lábamon a körmeimet régen volt amikor párszor ki volt festve ezüsttel vagy átlátszóval de ennyi.


A kezemen néha lakkozom, ha olyan helyre megyek de a lábamon nem szeretem. Nem is veszek fel soha szandált, nem látom értelmét a zárt cipőbe.



Vannak még akik nem lakkozzák?


És ez ugye nem igénytelenség? Mert szerintem nem az csak már annyira kinéznek, hogy én nem festem ki a lábamon a körmömet... hihetetlen.


2009. jún. 29. 23:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%

Én nem lakkozom a lábamon, nekem egyáltalán nem tetszik. Főleg, ha pirossal van valakinek... Űűű...

Én csak szépen levágom a őket, lereszelgetem a szélüket, és kész.

18/L

2009. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem egyáltalán nem szép ha ki van lakkozva. Átlátszó az oké, de semmi más. Én sosem lakkoztam, nem is fogom.

25/L

2009. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
én lakkozom :) nekem tetszik, szerintem aranyosak a rövidre vágott színes lábkörmök
2009. jún. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

éncsak strandra lakkozok, de akkoris vmi rikító színnel, ami megy a fürdőruhámhoz, csak a poén kedvéért...:D

de egyébként nem lakkozom őket.

2009. jún. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Én azért nem lakkozom mert olyan nevetségesnek érzem magam akkor.

És gyorsan le is kopik és akkor acetonozni kell stb. minek tegyem tönkre a körmöm. Mindig szépen levágom és ennyi. Így is szépen mutat.

Ja és a kislábujjaimon annyira picik a körmeim, hogy szinte nem is látni csoda ha 1 mili látszik már belőle. Nagyon érdekes, de nekem mindig ilyen volt :)

Így feltűnőbb színnel nehéz szépen megcsinálni, hogy a picikkel is kezdeni valamit.

2009. jún. 30. 00:49
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Én lakkozom, ráadásul pirossal. :) Nahát, bizony ilyen is van, és még tetszik is.
2009. jún. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Nekem tetszik de én nem szoktam. Kezemen se szoktam. Egyáltalán nem igénytelen.
2009. jún. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ki pontozta le az elején az embereket 0%ra? Észnél vagytok?


Minden válasz hasznos, akár igen, akár nem a kérdésre válaszoltak.

2009. jún. 30. 02:44
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Én lakkozom,gyakran vörösre.Vessetek meg ezért,de nekem tetszik!:)

Valóban elég nehéz a lábkörmöket szépen kilakkozni,ezért gyakorlatlanabbaknak én a világosabb színeket ajánlom.Ráadásul a sötétebb,erőteljesebb színeknél jobban látszik a kopás,a lenövés.Az meg szörnyű igénytelenül néz ki,ha a lakkozás fele hiányzik:P

Ügyetlenkék vagy lustik áthúzathatják zselével is,az nem kopik olyan gyorsan,elég,ha a műkörmös kb.3 hetente rendbe teszi.

Egyébként ma már jó minőségű lakkok vannak,nem teszik tönkre a körmöt,sőt,az acetonmetes lakklemosóban is vannak ápoló adalékanyagok.Nekem szépen megerősítette a lakkozás a lábkörmeimet,régebben csúnyán betöredeztek.

Egy dolog viszont fontos: a színes lakk alá kell egy színtelen alapozóréteg,különben besárgulnak a körmök.

Mindenkinek jó körmözgetést:)

2009. jún. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Én lakkozom,majdnem mindig.nagyon nagyon tetszik,és általába olyan szinűre mint amilyen a ruházatom,ha piros felső akkor piros és a kezemen is...nekem meg az nem tetszk ha valaki nem lakkoza...főleg lábon...
2009. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!