Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit értetek az alatt, hogy...

Mit értetek az alatt, hogy vannak rúzsok, amit viselni tudni kell? Például egy piros rúzs esetében?

Figyelt kérdés
Nem hordhatja akárki, vagy hogy értitek?

2012. máj. 30. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl. a piros pont ilyen. Feltűnő, és elegáns, vagány, mégis nőies szín, tehát eleve kell hozzá egy stílus, egy bizonyos kor, és megjelenés.

Van akin ugyanaz a piros rúzs szexi és elegáns, máson meg qrvás és olcsó.


Vagy a pink: van akinek csajos és vidám, de van akinek Pi.csás és bóvli.


A pasztell az, amivel nem lehet mellélőni, vagy a halvány barnás, de pl. egy narancsos már megint olyan kategória, amihez szintén kell egy bizonyos attitűd, hogy jól mutasson.

2012. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon igaza van az első kommentelőnek.

Másrészt akármilyen rúzshoz tökéletes fogak kellenek.

A Pirosnál és a pinknél pedig emellett a tökéletes bőr is fontos. :)

2012. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szájforma se utolsó gondolom egy pirosnál.

[link] Ez milyen??

Mondjuk ez pikk pakk felkentem, nem használtam szájkontúrceruzát, mert csak mutatóba csináltam.

2012. máj. 30. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:
gyönyörű szád van, formás és telt...ha nem emelnéd ki semmivel, se rúzzsal se szájfénnyel, akkor is szép lenne. Tehát meg van a szád a rúzsozáshoz.Kérdés, hogy a stílusod meg van-e :)
2012. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mennyit segítene egy kép privibe.:/ bár nincs most olyan képem nagyon ahol piros rúzs van rajtam, de hátha így is el lehet képzelni.
2012. jún. 2. 14:00
 6/7 anonim ***** válasza:
küldhetsz privibe képet. sztem amúgy nagyon szép ajkaid vannak! szóval jó ha kiemeled
2012. jún. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
küldtem.:)
2012. jún. 8. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!