Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen oldalakat tudtok, ahol...

Milyen oldalakat tudtok, ahol van kulfoldre ingyenes hazhozszallitas es viszonylag nem draga ekszereket arulnak rajta?

Figyelt kérdés
az ebay-t ismerem, de valami gyorsabb megoldas kene

2012. máj. 30. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem jó az ebay? Nekem minden ideért eddig max. 1 hét alatt, ennél lényegesebben gyorsabbat szerintem nem fogsz találni, főleg olyat, ami árban is ilyen jó...
2012. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is az Ebayt ajánlom, válaszd a legkorrektebb eladót... Egy héten belül itt van. Ha nincs itt az bizony a közlekedés hibája, mert nem mindegy honnan és mivel szállítják. Sajna így bárhonnan rendelhetsz máshol is megeshet, hogy soká ér hozzád... ez nem feltétlen az eladó hibája... Dezodort rendeltem egyszer egy doboznyit, és hamar itt lett volna, de vonattal hozták repülő helyett... nem merték repcsire tenni, így szinte többet vártam mint 1 hónap...
2012. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
en egy honapot vartam valami nyaklancokra, de azt hiszem nem a legnepszerubb embert valasztottam. akkor az lehet a baj? es akkor repulovel szallitjak? amugy romaniaba kene
2012. máj. 31. 14:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Én általában Hong Kongból vagy Kínából rendelek, mert onnan legtöbbször ingyenes a szállítás, és eddig mindig légipostával jöttek cuccok.
2012. máj. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az elso kommentalohoz intezem kerdesem: meg tudnad mondani pontosan az eladot akitol rendeltel es 1 het alatt kihozta? elore is koszonom
2012. máj. 31. 19:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Megírtam már privátban.
2012. máj. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem az ebay-al van a baj hanem a hajóval. Ugyanis hajón hozzák ezeket a cuccokat konténerbe. Repülőn 5x drágább lenni (min).
2012. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szia! sajnos nem kaptam uzenetet, vagy nem vettem eszre es kitorlodott. legyszives kuldd ujra. koszonom nagyon szepen!
2012. jún. 1. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!