Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet még venni gyerekkoru...

Hol lehet még venni gyerekkorunkban fénykorát élő hangulatgyűrűt?

Figyelt kérdés
Feleségemnek megismerkedésünkkor adtam egyet, azóta már csak a karika része volt meg, de sajnos elhagyta, és igaz már azt az ütött kopottat nem pótolja semmi, de szeretném ha lenne ami emlékeztetné rá. Főleg Szegeden, és környékén érdekelne a lehetőség, ahol be tudnám szerezni. [link] ilyen kellene pontosan!

2012. jún. 1. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hohóóó, régen nekem is volt :)


Amúgy búcsúkban, rendezvényeken, utcai kirakodós vásárokban még mindig lehet kapni.

2012. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na, pont most lett vége a borfesztnek, na de majd akkor legközelebb körbenézek! Esetleg valami állandó bizsusról van infótok, hol találok ilyeneket árusító üzletet Szegeden?
2012. jún. 1. 22:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én (pesten) nemrég 100forintos boltban is láttam, lehet azt is érdemes megnézni. de bizsusnál, ékkövesnél is próbálkozhatsz
2012. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hallod... fél éve keresek ugyanilyet, és két hete találtam egy itthoni vásárban (vajdasági kis faluban élek). kb 600 forint lehetett. eszementül örülök neki:D:D szóval igen, vásárokban nézelődj. egyébként én ilyen különféle gyógyítóköves standnál találtam... remélem segíthettem:)
2012. jún. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is remélem, majd egy legközelebbi kirakodásnál körbenézek, meg 100 forintosban is. Köszönöm a segítségeket! :)
2012. jún. 2. 11:36
 6/8 anonim válasza:
Nekem van, ha nagyon nem találsz, írj, és elpostázom szívesen :)
2012. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd végső elkeseredettségemben lehet rád írok! :)
2012. jún. 5. 20:28
 8/8 anonim válasza:
A zalaszántói béke sztúpa ajándékboltjában lehet kapni ( abban ami a sztupa mellett van) 700ft /db
febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!