Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha a piercingem nem szakemberr...

Ha a piercingem nem szakemberrel csniáltattam szalonban deh olyannál akit ismerek és ö csinált már iylet akkor lehet bele baj?

Figyelt kérdés
MMer nagyon nagy rajt a luk kicsivel kisebb mint a golyo szpval az em megy át rajta deh ha nagyon megeröltetném akor sztem átférne rajta két piercing, nem tom mert még nem probálta mert még nem gyogyult be, és ezüst piercing van benne... Befog gyogyulni? még csak egy hetes. És olyan nagy a lyuk h kitudom cserélni benne a piercinget... Kicseréljem egy másikra? Nem ezüstre hanem valami másikra... Be fog ugyis gyogyulni vagy jobb az ezüst? A válaszokat elöre is köszönöm...
2008. ápr. 25. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kellene, hogy baj legyen belőle... van, aki magának csinálja. Szerintem ahogy gyógyul, úgy kisebb lesz a lyuk.
2008. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugalom, a lyuk kisebb lesz ahogy gyógyul. A gyógyulás egyéntől függ, és attól, hogy hol van a piercing. Mindenképp használj Betadine oldatot, és lehetőség szerint tengeri sót! Ezekkel hamar begyógyul majd. Míg be nem gyógyult, addig ne cseréld ki, mert be fog gyulladni csúnyán! Ne is piszkálgasd, csak néha mozgasd meg, hogy ne nőjön rá a bőröcskéd.
2008. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem szakember csinálta és 1 hónaposan is be van még gyulladva...2hónap után lehet kicserélni,és orvosi fémet kellett volna sztem venni...azt raknak be először...ja és ne mozgasd szárazon,csak miután fürödtél és még vizes picit!!!
2008. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi fémérzékenysége valakinek, az ezüsttel nem szokott baj lenni. A lyuk kisebre nő majd. Mozgatni rendszeresen, óvatosan, tiszta kézzel. Lehet kapni piercingfertőtlenítő krémet, én azt ajánlom betadine helyett, mert az direkt erre van. NE cseréld ki, csak roszabb lesz, van aki nem tudja visszarakni és benő, vagy begyullad az újtól a megbolygatott seb.
2008. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kezeld napi 2x alkohollal, és vegyél rá aloe vera sprayt.
2008. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
alkohollal ne!!!!
2008. jún. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!