Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ilyen fajtáú, tipusú nyaklánco...

Ilyen fajtáú, tipusú nyakláncot magyarországon lehet kapni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a nyakláncot, de ez az oldal ahol van ez külföldi és magyar oldalt még nem láttam hogy árult volna ilyet vagy hasonlóbbat.


[link]



2012. jún. 2. 11:44
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom, hogy ilyet lehet-e, ill. ha lehet akkor hol. De atomjaira szedve egészen biztosan megvalósítható a dolog. Ha Budapesti lakos vagy akkor ajánlom a Blaha sarkán lévő kézműves /kreatív boltot. Abban 100%, hogy megvannak az összetevők. Én oda szoktam járni, és azon felül, hogy rengeteg apróságuk van, még egész olcsók is. Illetve minden nagyobb városban lehet már találni ilyet kis kuckót. Ha ott megvetted azokat amik tetszenek, akkor már csak összefűzni kell (10 perc). Az öröm pedig, hogy olcsóbbat, szebbet és egyedibbet csináltál mint az eredeti, felbecsülhetetlen.
2012. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:D Sajnos nem:/ Nincs ennek egy webáruháza?:)
2012. jún. 7. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!