Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik drogériás szempillaspir...

Melyik drogériás szempillaspirállal lehet elérni a "húhaaa" hatást?

Figyelt kérdés

Inkább az olcsóbb kategóriából érdekelne, mert napi használat után úgyis csak 1-2 hónapig jó egy szempillaspirál, majd mehet a kukába.

Kinek melyik spirállal sikerült elérnie drámai hatást?


2012. jún. 4. 21:28
 1/5 csokissüti002976 ***** válasza:

Nem drogériás... DE az Avonnak most van egy új spirálja. Sárga a doboza. nagyon jó. most még akcióban van 1100 ft.

Amúgy meg az Essence spirálokról olvastam jót. Még nem próbáltam.

2012. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]



[link]

Nyaralni voltunk vettem 2 hete ilyet 799.- mondván hogy jó lesz ez. Hát nagyon kellemeset csalódtam benne, mert nagyon jó minőségű és nagyon szép lesz a szempilla tőle, ívelt is hosszabb is, dúsabb is, nem ragad. Tökéletes ezek után csak ilyet veszek, nagyon megéri!!!

2012. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az Essence spirálok tragikusak, de tényleg. Semmit nem használ, de gyakorlatilag rákövül a pillákra. :( Persze nem vízálló, csak olyan bizarr érzés lesz..

Ami szerintem szuper, az a maybelline xxl szempillaspirálok. Én az xxl curl power-t használom, de igazából bármelyik jó.

2012. jún. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Essence-től a multi-action borzalmas rossz volt, tényleg ez a rákövülős, csomósodós, lepergős fajta. Most vettem egy All eyes on me-t tőlük, ez egy fokkal jobb, de nem venném meg megint. A Maybelline tényleg jó, kivéve a vízállókat. Mondjuk nálam az abszolút favorit a húhaaa hatással a Max Factor False Lash Effect, de ez elég drága. A Lovely Pump upról írnak nagyon jókat, legközelebb ezt fogom megvenni.

[link]

2012. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az Essence i love extreme vált be eddig a legjobban "húha" hatás érdekében (pedig már millió spirált kipróbáltam), döbbenetes pillákat varázsol. Az egy baj vele az, hogy viselés közben lepereg egy kicsit, úgyhogy arra vigyázni kell, hogy ne "rekedjen meg" a szemráncokban.

Illetve a NYC valamelyik spirálja is nagyon jó, bár nem tudom, annak mi konkrétan a neve, majd utánanézek.

2012. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!