Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes méregdrága smink...

Érdemes méregdrága smink cuccokra költeni?

Figyelt kérdés
A tökéletes sminkhez elengedhetetlen a minőségi, drága smink cucc, vagy megteszi a drogériákban kapható, tömegeknek szánt festékek is?

2012. jún. 5. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ugyan megfelel a drogériás is, azért nagy luxus lenne pl: MACre költenie egy átlag fizetésből... Drogériásból is ki lehet fogni minőségi dolgokat ahogy márkásból is rosszat.
2012. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak arra gondoltam, ha veszek például kétszer annyiba kerülő rúzst, szemfestéket, tartósabbak is és nem kell naponta többször újrakenni, szóval ugyanott vagyok, mint az olcsóbbal, amiből többet használok.
2012. jún. 5. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha gazdag vagy szerintem belefér, amúgy a drogériákban kaphatóak éppenséggel nem sza* gagyi cuccok. Ha nem 100as boltokban veszel sminket hanem pl DM-ben akkor azt a bőröd meg fogja hálálni..
2012. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a drogériákban is ki lehet fogni a jókat. Mindegyik márkánál más termékek a jók, csak ki kell tapasztalni. Azért pl. egy Max Factor egyáltalán nem rossz.
2012. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed, akkor érdemes.

Ha nincs, akkor pedig meg kell fontolni hogy mire érdemes: pl. szerintem az alapozóból mindenképp érdemes drágábbat jobb minőségűt venni még akkor is ha nincs pénzed.

2012. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!