Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fültágítás ötleteket mondana...

Fültágítás ötleteket mondana valaki?

Figyelt kérdés
szombaton 3mm-re sikerült kitágítanom a fülemet,a 4miliset ma próbáltam de sehogy nem megy bele. mit tudnék csinálni? és milyen ötletetek van 4milis tárgyra? (nem találtam akkora tollbetétet) fontos lenne. a válaszokat előre is köszönöm :)
2012. jún. 5. 20:09
 1/10 anonim válasza:
0%
tegyél bele lakatot majd az húzza és tágul
2012. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
vagy kérj meg egy négert hogy tágítsa ki neked, némelyik elég vastag és perverz is
2012. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
értelmes válaszokat kérnék,ha lehet :)
2012. jún. 5. 20:18
 4/10 anonim ***** válasza:

én barbibaáknak meg ilyen kis máanyag játékoknak szedtem le a lábukat/kezüket xD

körölakk kupak is jó, bár az már tovább van mint 4 mm.

tollnak a belső fele is jó vagy több nyalókapálcika/fültisztítópálcika.

esetleg escsetnek a vége is jó csak az fa és sűrűn kell forgatni mert 'belenő' a füled. (azis jó ha celuxal körbetekered)

sminkek vége is jó pl szemhéjtusnak a vége, szemspirál stb

találd fel magad, nekem kb 3 hét alatt lett 16mm, csak körbe kellett néznem a lakásban : D

2012. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2012. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy időszak, amikor szintén nem fért bele semmi, nem találtam fel magam. Aztán vettem egy szívószálat (átlag méretűt), és azt félbehajtottam. Azt raktam bele a fülembe. Amikor azt kiszedtem, kicsit furcsa alakja volt a lyuknak, de nem volt gáz, mert utána úgyis jött a normál tágító bele.

Meg a tollnak vannak azok a pöckei a tetején, amivel a toll hegyét ki-be állíthatjuk. Van olyan, aminek le lehet venni, azt csak lepattintod, és mehet a füledbe. Volt egy időszak, amikor a kicsit vastagabb (pl a mc donald's-os méretű) szívószál volt benne, és az mellé raktam bele a fülpiszkáló szárát. Mekkorára akarod csinálni? Lehet 2 mm-enként is haladni, nem lesz tőle nagyobb bajod. :) Remélem minden ilyen tárgyat sterilizálsz előtte!!!

2012. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat ! :) sokat segítettetek.

természetesen sterilizálom előtte a tárgyakat :)

6mm-ig szeretném tágítani

2012. jún. 7. 15:37
 8/10 anonim válasza:
Nekem az ecsetneknek vége vált be, az a fém rész amiben benne vannak a sörték :D levágtam róla és úgy tökéletes.
2012. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm :))))
2012. aug. 9. 16:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudommért hiszitek hogy hülyeség a lakat énis sok dolgot akasztottam bele emrt ugy könynen tágult nem kell egésznaokézzel huzni
2013. febr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!