Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mire jó az a műanyag rácsos...

Mire jó az a műanyag rácsos retro szemüveg? Hiszen nem is lehet átlátni rajta rendesen. És miért lett ez hirtelen ilyen nagy divat?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
asszem Kanye West egyik klipjében (Stronger talán) van a csávón ilyen napszemüveg. gondolom ezért jött divatba. amúgy csak fényképezkedni lehet vele, másra nemigen jó.
2009. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen partyszemüveg. Vagyis én eddig csak ott láttam...
2009. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

szerintem szánalmasan sz*r mint minden egyéb felesleges divatcucc. nem tudjuk mire jó, de azért gizdulunk vele. BUMM!

16L.

2009. júl. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én több klipben is láttam még a soulja boyos klipekben is meg még valami star-os klipben.

Meg a diszkósok most eléggé bele vannak b.zulva ebbe a szemüvegbe.

Én sem értem az agyamra megy nekem is az a mánia.

Ráadásul ezt hova lehet felvenni? Látni se látsz benne. Gondolom a napsugárzás ellen se véd szóval még a szemedet se védi.

Emellett biztos csak én öltözöm normálisan de nekem nincs olyan ruhám amihez ezt fel lehetne venni. Nevetséges az a szemüveg, ha fizetnének se mennék benne végig az utcán.

2009. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem tetszik. Nem tudja valaki hogy hol lehet ilyet venni?
2010. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, amugy a new yorkerben meg a C&A-ba van azt mondták.
2010. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy shutter shade a neve.:)
2010. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 pukkancs95 válasza:
egyébként ez arra jó,h elmész buliba beszívsz mint a sz*r és nem lláccik,h full vörös a szemed:D és épp ezért party szemüveg;d
2011. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!