Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan nézhetnék ki pár évvel...

Hogyan nézhetnék ki pár évvel idősebbnek? van valami trükk erre ruha vagy smink segítségével? egy 16 éves lány

Figyelt kérdés
2008. ápr. 27. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Hát, egy biztos: nem kell magadra kenni egy kiló festéket! Sminkelj inkább ügyesen, és ne húzd körbe a szemed feketével, mert azt tuti nem csinálják az idősebbek! Kend fel ügyesen az arcpírt, de az arcodon úgyis látszani fog, hogy "fiatalka" vagy.

Öltözz komolyabban-ami szintén nem azt jelenti, hogy falatnyi szoknyát vegyél fel kivágott felsővel. A lényeg az, hogy éretten nézz ki és úgy is viselkedj!

Mondjuk ez persze soha nem biztos: és 23 éves vagyok, és szerintem "érett", de múltkor egy hivatalos helyen így fogadtak, hogy "szia kislány, na mi a helyzet?..." :) :)

2008. ápr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) megfogadom a tanácsod:)
2008. ápr. 27. 12:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha csak pár évvel idősebbnek akarsz tünni csak a gondolkodásodon, a beszédi stílusodon kell változtatni. Én 21 vagyok nem sminkelem magam, néha alig-alig, farmerban és pólóban, edzőcipőben járok. Sztem nem az öltözködéseden kell változtatni.
2008. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Igaza van az előtem szólónak h nem az öltözködésen kell változztatni, van egy bnőm és elég lazán öltözködik de csinosan, és 16 lesz és így is többnek nézz ki, és én is:P

Legyél mindig önmagad, ugy jár ahogy te szeretnéd, olyan ruhát válasz amit te akarsz és amit szivesen is felveszel, me akko nem lesz oan a kisugárzásod is. A fiúk azt nézik h milyen a kisugárzásod is:)Persze egy is smink naon is yot tesz mindenkinek, de aki nem használ az se baj, ugy is kitünhet többnek a keleténél!De ha van rajtad smink, és nem ronda meg túl sok van rajtad, akko látják a pasik, h mennyire oda figylesz magadra és h mennyire jól áll neked:) meg a frizurádat is nézek ám;)(ezt már rád bizom h mien) de legyen csinos:)

Mondjuk nézd a "Szexi vagy Nem" műsort a Viva-n:)

Remélem segítettem:)

2008. ápr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindekinek. aranyosak vagytuk és sokat segítettetek:)
2008. ápr. 28. 18:44
 6/8 anonim ***** válasza:
szia énis 16 éves vok és azt olvastam, h ha arcpirositoval sötétebbre csinálod az arcod akkor az idősit, és nemcsak az arcodon egy pontban hanem az egészet, és nyakadnál ügyelj arra h ne üssön el az arcod szine a nyakadétól. Az öltözködéshez csak annyit tudok hozzáfűzni h az én stilusom alapbol oan csajos és elegáns és imádom a fekete és fehér cuccokat, és neked is ezt tudom ajánlani h ne hordj tul szines mintás cuccokat mert olyat a gyerekek szoktak.:Dnekem nemvolt célom az h idősebbnek nézzenek, de igy is mindig 18 vagy annál többnek néznekxd:).. néha előny:)
2008. júl. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia! Nagyon ne akard magad öregíteni, mert az nem jó. ÖLTÖZKÖDÉS:Azt tanácsolom, hogy öltözködj csinosan, de visszafogottan, pl. 1) vegyél fel egy normális farmert ( ne koptatottat) vagy egy fekete nadrágot, és hozzá egy elegánsabb, színes pl. lila felsőt

2) vegyél fel egy szoknyát ( ne minit), hanem térdig érőt, ha egyszínű a szoknya, akkor egy mintás,színes felsőt hozzá, ha mintás akkor egyszínű felsőt hozzá

HAJ:A hajad vagy engedd ki (hajpántot ne tegyél bele semmikép), vagy hátul tűzd fel ey fekete csattal. Tegyél egy szép, visszafogott kicsi fülbevalót, ( ne egy hatalmas lógót), más kiegészítőt( lánc, karkötőt) ne tegyél.

SMINK: barna és kék szemhez egyaránt jó: felülre lilás rózsaszínes szemhéjpúdeer vékonyan, alulra lila szemceruza( feketét ne használj).

Viselkedj komolyan de vidáman, légy természetes. Tuti beválik, sok sikert!

2008. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Minek? Az a legfontosabb, hogy jól érezd magad a bőrödben. Ha ezt csak úgy tudod elérni, hogy idősebbnek látszol, akkor önértékelési problémáid vannak, és azt sajnos se ruha, se smink nem fogja tudni megváltoztatni.


Gyönyörű vagy, úgy ahogy vagy. Akárhogy is nézel ki. Mindenkinek nem tetszhetsz, mert valaki a kövéreket, van aki a soványokat, a szőkéket, a barnákat, a kapafogúakat, vagy a modelleket szereti.


Egy a lényeg, élvezd az életet, és ne törődj azzal, mit mondanak mások. Nem ők élik az életed, hanem te magad!

2009. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!