Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ma csináltatott fülbevalómra...

Ma csináltatott fülbevalómra (kék brill, ezüst foglalat, orvosi acél szár) mindenki aztmondja hogy full homoknak nézek ki. Miért?

Figyelt kérdés

És szerintetek nem gond ha a bal fülemet lövettem ki? Am. 18/f vagyok

Csak már elegem van hogy azt mondja legjobb haverom is hogy csak egy kicsit b*zis. Aztán hazamegyek és tudom mondja hogy na itt a PÁWA b*znyák


2012. jún. 14. 12:10
 1/10 /Anita_'94/ ***** válasza:
64%
Ez tényleg nem valami férfias...
2012. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de szerintetek menő pasiknak fülbevaló? Mert ahányszor tükörbe nézem magam vele az felér egy orgazmussal :DD
2012. jún. 14. 12:33
 3/10 /Anita_'94/ ***** válasza:
70%

És ez sem túl férfias viselkedés :D

Bizti, hogy nem vagy homi?

2012. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A fiúk a bal fülükbe szokták...öcsémnek is van, és nagyon jól áll neki, ráadásul a lányoknak is tetszik :D
2012. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
elég suttyó dolog fiúnak a fülbevaló! LEhetsz magas, izmos, baromi jó pasi, ha meglátnám, hogy fülbevalód van, biztos nem mosolyognék vissza, ha utánam fütyülsz az utcán :D 24L
2012. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fényképezd le!
2012. jún. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vagány a pasiknak egy egyszerű kis ezüst karika fülbevaló, a többi nem. De ez csak az én véleményem. Egy fülbevaló meg senkit nem tesz b*zissá...ha alapból nem olyan.

25L

2012. jún. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
b'uzissá nem, csak nevetségessé. Azok szoktak fülbevalót lövetni, akik szakmunkásképzőbe járnak, de inkább be se járnak az iskolába, IQ-juk a nullához konvergál és ilyen kifejezéseket használnak, hogy ITT A PÁWA B'UZNYÁK....
2012. jún. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az utolsón de jót nevettem!! :D hihetetlenül pontos leírás


és igen, a fiúknak mindenféle köves füli meleg... 24/L

2012. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na megvan még? :)

Egyébként ezek a csicsás darabok nekem sem tetszenek férfiakon, viszont egy sima kicsi karikától megőrülök.

2014. márc. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!