Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudok ilyen sminket...

Hogy tudok ilyen sminket készíteni? Kép

Figyelt kérdés

Kell valami az arc bőrre is és a szem alatt is ki van húzva, meg a szemhéjon. Nagyon nem értek hozzá, mert nem szoktam festeni magam, de szeretném, viszont nem "hülye" módon, hanem ilyen elegánsan, mint a képen. Tud valaki ilyen jól sminkelni és leírná nekem, hogy mit vegyek meg? köszönöm előre is.

[link]

[link]


2012. jún. 15. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
photoshoppal
2012. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

keress rá a youtubeon h make up és kidob egy csomó videót ahol bemutatja h sminkelj, vannak hasonlók is. pl:

http://www.youtube.com/user/xteeener?feature=results_main

2012. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen sminket leginkább csak a profik vagy a nagyon gyakorlottak tudnak csinálni.

Sok, drága és nagyon durván fedő dolgok kellenek hozzá, meg persze a "fotosopp", hogy ilyenből ilyen legyen.

2012. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mendus ***** válasza:
2012. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Alapozó *,

2. Szemöldök szedés, fésülés, színezés /szemöldökceruza/ ( természetes színnel, adj neki formát)

3. Csiptnyi púder*

4. Ha szeretnél lehet barnító krém*,

5. Szemtussal vagy szemceruzával húzz egy vékony csíkot a szempilláid tövénél alul és fölül

6. Szempillaspirállal néhányszor húzd át a szempilláidat

7. Egy szép rúzzsal egészítsd ki a végén!


*=az egész arcon, homlokon, állon stb helyen. Ne túl vastagra


Sok felnôtt irigyeli a sminkemet, és tapasztalatom is van. Barátnöimet én szoktam sminkelni ünnepségekre. (:

Ez az ünnepi sminkem, ez van a képen is. Sorrendben írtam eszközök benne vannak a megfogalmazásban. Sok sikert ^^

14/L

2012. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!