Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szempillaspirált...

Milyen szempillaspirált ajánlotok, ha hosszú és csomómentes pillákat szeretnék?

Figyelt kérdés
Valami olyanra gondolok, ami nem túl drága, de jó.Hosszú lesz tőle a szempillám, és nem ragad össze.Nektek melyik vált be?Esetleg linkelnétek is róla egy képet?Ha még tudjátok, akkor írjátok meg, hogy hol és mennyiért vettétek!ELőre is köszönöm a válaszokat!:)
2012. jún. 17. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
neked mi a nem túl drága? Mert én ajánlok neked amit imádni fogsz,de 3 ezer ft de meg is éri az árát,csak azt használom.
2012. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az jó lesz:)linket is kérek!köszönöm!
2012. jún. 17. 19:54
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


:) itt is van. Douglas-ban megtalálod:)

2012. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 sweetsugar ***** válasza:
Nekem Maybelline-ek jönnek be,az összeset nagyon szeretem,de a kedvencem ez [link] ez:)
2012. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem az Avonosak válnak be,de bármilyen érdekes abból is az olcsóbbak (amik 800-1500 ft között vannak). rendeltem már "legújabbat" is,2-3ezerért, de ezek nekem mind csomósak lettek. Még a she márkánál van egy szintén egész olcsó (zöld színű a külseje) és nagyon szuper szempillaspirál, szintén potom összegért
2012. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítségét!!:))
2012. jún. 17. 21:10
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a dmben kapható vált be nagyon az a neve hogy alverde műszempilla hatású szempilla spirál:)szerintem mindenféle képpen vedd meg,mindenkinek ajánlom! Elég kétszer lassan átmenni rajta és tényleg olyan mintha műszempilla lenne,ráadásul kicsikét sem ragad össze,csak várd meg amíg megszárad.Nem is drága 3000alatt van.Ha úggy döntesz,hogy kipróbálod és mégsem találod a boltban akkor írj nyugottan és lefényképezem neked:)
2012. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az essence-nek van egy ilyen kékeszöld tubusos spirálja,na az brutális pillákat csinál. Amikor megvettem,azzal egy időben kaptam a barátnőmtől egy loreal spirált,már nem emlékszem a nevére,eva longoria reklámozta. Igaz,írtó jó volt az is,de anniy pénzért jobban örültem volna inkább 5 ilyen essencesnek.
2012. jún. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
huh most már nem tudok választani:)) Köszönöm szépen a segítséget.Az Eva L. féle spirált én is láttam, de 5000 Ft.volt,és azt már drágáltam...
2012. jún. 20. 18:51
 10/10 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés:)Elsősorban az első válaszolónak szól,de persze más is írhat.Az a spirál,amit az első írt, az kapható barnában is.(megnéztem neten)De mennyire barna?Mert én mindig barnát használok(világos a hajam és így természetesebb),de a mostani spirálom olyan, mintha halványfekete lenne...(nem tudom, ez így érthető??)Tehát nem világosbarna, hanem inkább sötét vagy akár halványfeketének is nevezhetném.Ez a spirál is ilyen színű, ha felkenem??Mert nekem ez a barnásfekete vált be.Tapasztalatok?Szóljatok, ha nem világos amit írtam, kicsit bonyolult lett...Előre is köszönöm!!
2012. jún. 20. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!