Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek 15 évesen hordhatn...

Szerintetek 15 évesen hordhatnék aranyszínű kiegészítőket?

Figyelt kérdés

aranyszínű nyakláncot,karkötőt,esetleg fülbevalót.nem egyszerre hordanám őket.és amúgy csak a színe arany,de nem aranyból van.pl.ilyesmit.

[link]


[link]


[link]


u.i.:kívülállóként mit gondolnál,vagy ha te is tini lennél?csak érdekel a véleményetek.amúgy nem vagyok plázacica,van stílusom.köszi a válaszokat.:)


2012. jún. 18. 15:19
 1/4 sweetsugar ***** válasza:
Szeritnem simán felveheted,ha megy a stílusodhoz és a ruhádhoz:)Én is szoktam arany kiegészítőket hordani.:)
2012. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha neked tettszik+megy a stílusodhoz+megy a ruhádhoz akkor csak hajrá!
2012. jún. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyanazt tudnám mondani,amit mások.. :)


Amúgy,nem az én stílusom az ilyen aranyszínű kiegészítők,de,azért vannak,amik nekem is tetszenek.:)

Lényeg,hogy tényleg menjen a ruhádhoz és a stílusodhoz,no meg persze,hogy neked tetsszen!

2012. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én imádom az arany színű cuccokat. Na jó, nem az ilyen csillogó-villogót, hanem a régies, kopottabb óaranyat, de ez se sokkal másabb. Mértékkel és hozzá illő ruhákkal nagyon csinos lehet. 16L
2012. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!