Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szemceruzával lehet...

Milyen szemceruzával lehet alul így kihúzni a szememet? Annyi féle ceruzát próbáltam de nem találtam még meg. (kép lent)

Figyelt kérdés

Tehát a szemem "belső" részénél....

[link]


2012. jún. 19. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
én avonosat használok, glimmerstick... igaz drágább kicsit, de nem kenődik el.
2012. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az avonos és oriflames dolgokat nem szeretem:S inkánbb az Astor... de az se jó.. de köszi a választ :)
2012. jún. 19. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
én 100forintosba veszem, alatta meg szerintem tus van a szempillák alatt.
2012. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

azokra, amikre az van írva, hogy KAJAL. az azt jelenti, hogy vízvonalra is lehet használni, és nem kopik le. nekem Astoros kajal-om van, mert én is mindig ige használom, és imádom. Így néz ki: [link]


Szóval nem az a szokásos fa.

2012. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó! köszi, holnap beszerzem:) Mennyibe kerül kb?
2012. jún. 19. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
1-2000 körül van. Talán 2 100? Nem biztos... De nagyon megéri az árát, nem is fogy olyan sokat:) Örülök, hogy segíthettem:)
2012. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az még nem is olyan vészes. Köszönöm a segitséget :)
2012. jún. 19. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!