Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ujj tetoválás az mennyire...

Ujj tetoválás az mennyire fájdalmas? Illetve mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

ilyesmire gondolok:

[link]


2012. jún. 21. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem iszonyatosan fájt, mondjuk mondta is a tetováló, hogy vékonyabb a bőröm, mint az átlag. és nekem két ujjamra is csinált egyszerre, szóval 40 perc tömör gyönyör volt :DD
2012. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mennyire fájdalmas. De elég sok munkahelyen ez miatt kirúgják az embert. Ismerősömnek ugyanilyen tetoválása van a bal gyűrűs ujján. És amikor észrevették kirúgták. Pedig nem olyat csinált, amihez a kezét nagyon használni kellett. Úgy értem gyógyszerkészítés, vagy dolgokban turkálás. :ssss
2012. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úristen, kezdd elmenni a kedvem így a kommenteket olvasva. De ezt a munkahelyi kirúgást nem tudom hova tenni...
2012. jún. 22. 09:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,eléggé fájdalmas.Viszont szerintem nem éri meg ujjra csináltatni,hamar kopik.
2012. jún. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. nekem fél éve van meg, még nem kopott. viszont a srác mondta, hogy számítsak rá, hogy 1,5-2 év után korrekciót igényel, hiszen az ujjaim mindig használom, illetve többször éri víz, mint más testrészünket. hát, bár nekem még tényleg nem szükséges, azért lélekben már szorgosan készítem magam az ismételt fájdalomra :D
2012. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem tudom felfogni, hogy miért rúgják ki ilyenért az embert, érdekes. (második válaszoló voltam.)
2012. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!