Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vajon ezek az ékszerek valódiak?

Vajon ezek az ékszerek valódiak?

Figyelt kérdés

Két felhasználó termékeire lennék kíváncsi

Példaként bemásoltam egy-egy terméket mindkét eladótól.


1.

Ennek az eladónak nagyon szépen kidolgozott és talán egyedi termékei vannak.

[link]


2.

Ennek viszont feltűnően olcsó.

[link]



2012. jún. 21. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A vaterán gyakorlatilag minden olcsó hamisítvány.
2012. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Jujj, ez a virágos nagyon-nagyon gyönyörű!! Ha lenne annyim, megvenném (vagy megvetetném :) magamnak, nem olyan drága, persze csak ha igazi. De neten vásárolni elég rizikós.


Azt nem tudod megcsinálni, hogy megrendeled és kibontod, megnézed és ha nem eredeti visszaküldöd és nem írod alá az átvételi lapot? Ha mondjuk hamisítvány, odadörzsölöd valahova, lehet hogy jön a színe. Jobb ötletem nincs, gondolom egy ékszerész jobban meg tudná vizsgálni.

2012. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Most látom, hogy már "a termék eladása befejeződött". Te vetted meg akkor?
2012. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem vettem meg.

Nem is szándékoztam, bár tényleg vannak olyan cuccai, amik nagyon tetszenek.


Ez a virágos amúgy állandó terméke, tehát van vagy lesz még belőle, ha meg akarod venni.

2012. jún. 23. 15:12
 5/6 A kérdező kommentje:
Csupán baromira kíváncsi vagyok, hogy vajon tényleg eredetiek-e vagy kamu, mint a tibeti ezüst.
2012. jún. 23. 15:16
 6/6 anonim válasza:

Én szívesen megvenném, de netről még soha nem rendeltem és elég necces. Ruhánál is ez van, nem biztos hogy jó lesz..


Annyit lehet csinálni, hogy kinézel magadnak itt valamit, és utána az ékszerboltokban hasonlókat keresel. Csináltatni nem érdemes, már a megmunkálás is több tízezer. Ékszerboltban legalább nem ejthetnek át.

2012. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!