Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi most a táska divat? ;)

Mi most a táska divat? ;)

Figyelt kérdés
Már meguntam az oldal táskákat inkább egy picit nőiesebbekez szeretnék.. ;(

2012. jún. 23. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Most így nyárra szerintem keress egy fehér vagy vidámabb színű(piros,kék,bármilyen szóba jöhet) vagy mintás, virágos. Hidd el, bemész egy jó kis üzletbe és azonnal egy csomó megtetszik.

Én ilyesmiket ajánlanék, ezek nőiesek, de csak akkor hordj ilyeneket, ha a ruháid stílusa is elegáns, nőies. Sportosabb dolgokhoz nem megy.

[link]

[link]

[link]

2012. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában látom sok blogon, hogy ilyen láncos, steppelt táskákat vesznek maguknak. Szerintem az elég divatos, és még szép is! ;D


Mi városunkban mindenhol virágos táskákat látok.

[link]


[link]


Vagy ez a fajta, "strandtáska" szerűség:


[link]


[link]


[link]


Még most is divat (sőt, szerintem örök divat lesz) a szegecses táska. Mostanában kezdett visszamászni a divatba. :) Nőies, sok cucc elfér benne (ezek a táskák általában nagyok és pakolósak). :)


[link]


Ezt pont az OASAP-tól lehet rendelni. Ez egy másik OASAP-os, ami nem szegecses, de szintén fekete, és pakolós, DIVATos:


[link]


Ezeken kívül persze millió divatos táskaféle van. Mostanában felkapottak a clutch táskák:


[link]


Színekben pedig a fekete, színes minta fehér alapon, pasztell színek és a sárga uralkodnak. :)


Lilla

2012. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!