Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van jelentése annak ha a...

Van jelentése annak ha a gyűrűsujjon más színű körömlakk van vagy valami mintha? Vagy csak divat az egész?

Figyelt kérdés
2012. jún. 24. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, hogy van-e jelentősége, de elég divatos. Igazából nekem annyira nem jön be. Vagy legyen mind egyszínű, vagy mindegyik más, de az, hogy egy kilóg, még ha csak egy kis festett virággal is, nekem az már nem tetszik.
2012. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jelentése, általában azt az körmöt díszítik, mert ált. azon van gyűrű is, így jobban kiemeli..
2012. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hordok ékszert, de ha vmilyen különleges minta, vagy szín van a gyűrűsujjamon, akkor feldobja a kezem nagyon. :)
2012. jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!