Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy tudnám megcsinálni a...

Hogy tudnám megcsinálni a szemem úgy, hogy elsatírozom a fekete szemcerkát alul? Valami tipp?

Figyelt kérdés

Szeretném használni a fekete szemcerkát,de nem tudom normálisan megcsinálni.Mert,hogy meghúzom a vonalat,de ahogy próbálom elsatírozni nem lesz szép,és nem is egyenletes.Van valami praktika,hogy hogy csináljam,hogy ne legyen összevissza elkenődött?Egyébként anyum csak jó minőségű sminket vesz,egyébként ez nem sima cerka,hanem az a fajta aminek ahogy levesszük a kupakját ki kell tekerni...

Előre is köszi a válaszokat!

14/L


2009. júl. 7. 14:14
 1/6 A kérdező kommentje:

ja és,a sima hagyományos cerkával(nem olyannal ami most van) egyáltalán nem tudom szépen kihúzni a szemem.:S

esetleg kellene kép h h tudom kihúzni a szemem?(csak a szememről,mert úgy nem törlik ki)

2009. júl. 7. 14:16
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
szia én kozmetikusnak tanulok talán tudok segiteni...de linkelj képet vagy esetleg irj privibe és akk tudok mondani 1-2 tanácsot, h min változtass...
2009. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
a kitekerős nekem sosem vált be satírozásnál, egyáltalán nemlett szép. én mindig sima, hegyezős, puha ceruzát veszek, rajzolok egy vonalat, de nem erőset semmiképpen sem, többször áthúzom, de csak finoman, és aztán az újjammal eccerűen finoman odavissza maszatolom. de télleg finoman, mert kül a 3/4e az újjamon marad és ronda lesz.
2009. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


En ugy szoktam, hogy egy puha cerucaval nagyjabol kihuzom a szemem, azt az ujammal kicsit szetkenem, es egy ecsettel felviszek ra egy kis szemhejpudert feketet vagy sotetbarnat es azzal satirozom el. De egy nagyon puha cerucat is el tudsz satorozni. A puderral tartosabb lesz.

Szerintem megfelelo ecset kerdese. En szajfesto ecsetet hasznalok, mert az volt a legkisebb. Tokjo, ha szep vekony de nem eles konturos vonalat szeretnek akkor mindig ezt hasznalom, vagy (nem tudom magyarul mi a neve de tukorforditasban) ceruza ecsetet.

[link]

Probalad ki hogy mi jon be jobban!


Remelem tudtam segiteni

2009. júl. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A kozmetikusnak tanulonak:

Engem is erdekelnenek a tanacsaid!

Legyszives ide is valaszolj ne csak privibe neki!

2009. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Drogériákban lehet kapni She márkából szemhéjpúdertriót, van egy olyan amiben fehér-rózsaszín-fekete szemhéjpúderek vannak. Nem drága, néhányszáz forint, de az árához képest tartós, és jó minőségű. Egy sima sminkecsettel is fel tudod vinni, szerintem érdemes kipróbálni.
2009. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!