Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű körömlakkokat...

Milyen színű körömlakkokat vegyek?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék sokat venni, maximum 4-5 színt, mert az a pár ami volt, beszáradt.

Túl élénk színeket nem szívesen hordok, ami szerintem koromnál fogva nem meglepő.

Ruhából van mindenféle szín, tehát ahhoz nem tudom mérni, illetve színekben (tudom, szóismétlés) nem vagyok annyira "lányos" típus.

(alapozó lakkom lesz az avontól, az körömmatricához megfelel?)

11/l


2012. jún. 24. 22:22
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és még valami: mit tudok tenni, hogy ne száradjanak be hamar? Hígítani mivel ajánlott?
2012. jún. 24. 22:24
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

hígítani körömlakkhígítóval ajánlott


TIZENEGY!!!! évesen meg ne fesd a körmöd, mert az viszont nem ajánlott (max ha törik, akkor színtelen erősítőlakk)

2012. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

van spéci körömlakkhígító, ha vazelinnel bekened a lakk oldalát azt a csavaros részt akkor könynebben rá tudod tekerni a kuapakját és nem szárad be.

szerintem vmilyen halvány rózsaszínt vegyél, az élénk színeket kerüld !

2012. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Régebben is festettem, nem volt semmi baja, sőt nagyon erős körmöm van, meg ugye itt a nyár, mégiscsak más mintha iskolába festeném ki.

(egyébként tudom hogy nem számít, de sok osztálytársam is festi, bár nem ezért akarom én is)

2012. jún. 24. 22:36
 5/15 anonim ***** válasza:
halvány rózsaszínt, vehetsz még ezüstöt, flitteres ezüstöt.
2012. jún. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szép világot élünk, hogy 10-11 évesek festik a körmüket és éjjel 11-kor a neten kukorékolnak alvás helyett ....
2012. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nitrohígítóval kell nem értik mit beszélnek.
2012. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 sweetsugar ***** válasza:

Idén két dolog nagyon megy a neonos és a nude vagy pasztell színek,mivel írtad,hogy nem nagyon szeretnél élénk színeket.

Szerintem válaszd a [link] balról a harmadikat. Ezt [link] vagy hasonlót.Ami szerintem isten az ez a készlet [link] az összesnek nagyon nagyon szép pasztell színe van:)

2012. jún. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Igen, nagyon visszafogott színeket használj!

Én használok élénkeket, de csak itthon :D Kvázi szórakozásból. 13/L

2012. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is nude színeket ajánlom, olyan természetes. És a pasztell, keress rá googlén, hogy visszafogott körömlakk, vagy hasonlóan.
2012. jún. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!