Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves kortól szoktak...

Hány éves kortól szoktak piercinget csináltatni?

Figyelt kérdés
Még csak gondolkozok rajta, mert nagyon tetszik a Monroe pc. De szerintem még várok valamennyit vele, mert 13 éves vagyok. Ti hány éves korotokba csináltattátok? (ha van)
2009. júl. 8. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
16 éves kor alatt szülői engedéllyel lehet (igényes) helyen csináltatni.Nekem még nincs de nagyon gondolkozom rajta.16 vagyok :DD
2009. júl. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én 12 évesen csináltattam ^^ igaz harmadszorra sikerült,mármint előre nem akarta az a férfi :D ,mert,h. 16 éves kortól engedett.Majd adott egy papírt,anyu kitöltötte és mehettünk :] azóta semmi baja.
2009. júl. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

utcsó vagyok

ja és köldökbe

2009. júl. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mióta kell engedély? (Komolyan kérdezem...)

Én 12 évesen csináltattam, 11 évvel ezelőtt, minden nélkül (és nem eldugott pincében). Persze nem titokban csináltattam, tudták otthon, de akkor még semmi papír nem kellett.

2009. júl. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

utolsó hozzászólónak: ez helyileg függ:D

egy ideig 18 alatt nem negedték de ezt levitték 16ra:D

én 16 évesen nyelvpc-t csináltattam^^ imádom:D


17/L

2009. júl. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én 13évesen csináltattam nyelvpiercinget..anya elkisért és semmi gond nem volt
2009. júl. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én 14 évesen csináltattam, bár anyám eljött velem.
2009. júl. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat:)


akkor nem parázok. :D csak a fájdalomtól.. XD meg még meg kell győznöm anyáékat bár ez a legkisebb gond, mert ők simán belemennek, de tuti nem fognak rá pénzt adni.:D

2009. júl. 8. 15:19
 9/10 anonim ***** válasza:
barátnőm 14 évesen(kb fél éve) csináltatott magának tiktokban szülői beleegyezés nélkül.egy jó helyen pesten.
2009. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, minden barátnőmnek ezt mondom... Ha fáj is, nem 1 órán át fog pokolian, hanem max 2 mp-ig amíg beszúrja! Utána már egyáltalán nem fáj! Ez enm olyan mint a tetoválás, ami addig fáj, amig el nem zsibbad a bőröd. Ez csak egy pillanat, nyugi :)
2009. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!