Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Catrice termékek milyenek?

Catrice termékek milyenek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

körömlakkjait és a szemceruzáját próbáltam eddig 2 véglet:)

körömlakkjai nagyon szép színekben van,többször is elcsábultam,de a tartóssága 0:S Plusz 2 rétegben is a lila körömlakkja csíkos volt nekem,pedig 800 ft egy lakk.

De a szemceruzája..tökéletes:) A Kohl kajal fekete szemceruzát vettem meg 700 ft volt és nagyon erős fekete színe van,nagyon jó tartós is,nekem tökéletes.

Többiről nem tudok nyilatkozni.

2012. jún. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez embertől függ, van, akinek beválik egyes terméke, van akinek nem. Nekem pl majdnem az első válaszoló ellentéte.

A lakkjait szeretem, bár nem túl olcsó, de szerintem jól fednek, és gyorsabban is szárad. Tartósság átlag alatti, nekem kb 2 napot bír.


Még csak a szemceruzáját használtam, de nem szeretem. Nagyon könnyen elmaszatolódik a vízvonalról, és lefolyik a szemem alá. Oda inkább egy olcsóbb, lady ann szemceruzát használok.

2012. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem egy szemceruzám van, az nagggyon könnyen elmaszatolódik, elmászik a helyéről az én szemem, lefolyik a szemem alá és tök fekete a szemem alja, én ezt a ceruzát nagy ritkán használom... van egy szempillaspirálom az viszont nekem 10ből erős kilences --> imádom azt a spirált : ) (The Giant Extreme Volume) extra dúsító szempillaspirál
2012. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*az én szememen
2012. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A körömlakkoknak nagyon szép színe van, de... a világosrózsaszínből sokszor 3 réteg sem elég, a fekete tele van csillámokkal és használhatatlan, a sötétrózsaszín hamar lekopik, a lilát kicsit nehéz leszedni de ez az egyetlen szín amivel amúgy meg vagyok elégedve. :)


A másik amit próbáltam az Ultimate Colour rúzsok, a Pinkerbellt egyszerűen imádom, gyönyörű színe van, nem nehéz felvinni. A 080-as piros nem jött be ennyire, annak nem olyan erős a színe és nehezebb felvinni. Szóval elég vegyes, a termékek minősége (ahogy én észrevettem) színenként változik.

2012. jún. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én amiket eddig próbáltam jók voltak.

Habállagú alapozója sezrintem nagyon jó minőségű a szemöldökceruzája is nagyon jó meg a körömlakkjai ja és a tus:)

2012. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én csak lakkot próbáltam, de tökéletesen meg vagyok vele elégedve. egy rétegben is szépen fed, nem kopik le, nem pattog le 1-2 nap után sem. igaz, csak a nude színűeket használtam eddig. de pl a mások által istenített essence termékektől kiráz a hideg. akármilyen szép színűlakkjai vannak, sz*rt sem érnek nálam.
2012. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Körömlakk nekem sem tart sokáig , de nem is roncsol annyira , és csudaszép. Szemcerka szemhéjpor csillagos 5-ös :D. Nagyon szeretm a Catrice-t !!
2012. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én egy színes tust és egy szempillaspirált próbáltam eddig, azoktól nem voltam túlzottan elájulva... a tus halvány volt, a spirál meg nagyon lefolyt 1 óra alatt. viszont a catrice rúzsokat imádom, már van kb 6 db, és nagyon szépek! sokáig tartanak, nagyon elegáns a külsejük és széles a színválaszték.
2012. aug. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a Catrice és Essence termékeit teljesen felesleges összehasonlítani, mert ugyanaz a gyártó gyártja, csak annyi különbség van köztük, hogy az előbbivel az idősebb korosztályt célozták meg, az utóbbival pedig a fiatalabbakat , ezért van tele minden essences cucc csillámmal :)
2012. dec. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!