Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valami nagyon jó körömlakklemosó?

Valami nagyon jó körömlakklemosó?

Figyelt kérdés
Beatrixom van és az egy sz@r. Valami olyan kéne amivel nem szenvedek, h lejöjjön a körömlakkom...

2012. jún. 27. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:

essence a legjobb,még a csillogós körömlakkal se kell annyit bajlódnom,nagyon gyors és igen jó illata van:)

Múltkor elfogyott rossmann-ba ehelyett ISANA-t vettem(rossman márka) zöld színű jó nagy és ezzel is nagyon meg vagyok elégedve,szintén jó.

2012. jún. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Essence ! Az a legjobb. Olyanom volt utoljára , most perpill Cien van. Az is nagyon jó de a Essence jobb volt. Viszont a Cien olcsóbb és az is elég jó.
2012. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem bármelyik acetonos.

Acetonmentessel kész szenvedés volt mindig levakarni, és látványosan roncsolta a körmöm, mivel kb. sikálni kellett. :S Acetonossal két pillanat alatt leszedem, és ennyi idő alatt kevesebbet árt, hiába szidják. :D

De ha ennyire ajánlgatjátok az essence-t, legközelebb olyat veszek. :D

2012. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rossmannosat használom.


Zöld színű és nagyon finom illata van.

[link]


Gyorsan lehozza és még olcsó is :D

2012. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
patika --> aceton.
2012. jún. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A zöld Isana vált be legjobban eddig. Kék Essence-em is volt, de az nagyon nem jött be. Fél litert kellett egy vattakorongra tenni és öt percig dörzsölni egy körmöm, mire leszedett valamennyit a lakkból.
2012. jún. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat!!! Most kezdtem csak el nemrég festeni a körmömet, szóval elég hiányos a tudásom ilyen téren:)
2012. jún. 27. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!